App. Kitsos

Appartementen Kitsos heeft comfortabele studio's en appartementen en zijn zeer goed verzorgd. Na een dag in de groene omgeving door te brengen, kom je hier graag terug om uit te rusten. Overdag kun je ronddwalen door het kleine centrum dat vlak bij ligt. Of spetter je liever met het hele gezin in het zeewater? Geen enkel probleem, want ook het strand ligt hier op loopafstand. Ontdek het prachtige Parga vanuit Appartementen Kitsos!

Vanaf € 209,00
 
 

Vergelijkbare reizen

App. Dracos

App. Dracos
Sunweb Zomer

Aparthotel Dracos is schitterend gelegen tussen de olijfboomgaarden, net buiten het centrum van Parga. Het is een mooi, modern ingericht complex met een groot buitenzwembad waar u een heerlijk verkoelende duik kunt nemen. Koop af en toe een lekker verkoelend drankje bij de poolbar en loop eens naar het dorpje voor een goed en gezellig diner. U zult hier vooral gewoon heerlijk tot rust komen. Vergeet dus zeker uw boek niet en geniet van de rust en natuurlijk de Griekse zon!

Vanaf € 234.00 Meer informatie Boek reis

App. Rezi

App. Rezi
Sunweb Zomer

Appartementen Rezi biedt ruime studio's met airconditioning. Het complex beschikt over een mooi buitenzwembad met ligbedden, waar je heerlijk kunt genieten. Door de relaxte sfeer zul je je hier direct thuis voelen. Het complex heeft een zeer gunstige ligging aan de rand van het centrum van Parga en vlakbij het zandstrand. De gastvrije familie zal er alles aan doen om je een onvergetelijke vakantie te bezorgen. Een echte aanrader!

Vanaf € 459.00 Meer informatie Boek reis

Valtos Beach

Valtos Beach
TUI.nl

Het bestaat nog: ouderwets goede service en oprecht persoonlijke aandacht. Voor de Griekse familie Gogozotos van het rustieke 4-sterrenhotel Valtos Beach in Parga is het hun tweede natuur. Dit is pas ontspannen in stijl in de categorie 'doe alsof je thuis bent'. Tussen de bloeiende oleanders bij het zoetwaterzwembad waar de handdoeken op robuuste ligbedden klaarliggen. Extra leuk voor kinderen: er zitten schildpadden in de tuin van het hotel. Of relax aan de glinsterende Ionische Zee op het beschutte Valtos kiezeltjesstrand, 50 meter verderop. Lunchen kan bij de populaire beach bar van het aparthotel. Of op het mooie terras met zeezicht van het veelgeprezen hotel-restaurant. Wedden dat de tzatziki hier nét een tikkeltje lekkerder smaakt? Zin in iets actiefs? Maak een wandeling naar Parga met z'n felgekleurde, Venetiaanse huizen om al dwalend door achterafstraatjes te kijken naar het warme Griekse leven van alledag.

Vanaf € 354.00 Meer informatie Boek reis