App. Rezi

Appartementen Rezi biedt ruime studio's met airconditioning. Het complex beschikt over een mooi buitenzwembad met ligbedden, waar je heerlijk kunt genieten. Door de relaxte sfeer zul je je hier direct thuis voelen. Het complex heeft een zeer gunstige ligging aan de rand van het centrum van Parga en vlakbij het zandstrand. De gastvrije familie zal er alles aan doen om je een onvergetelijke vakantie te bezorgen. Een echte aanrader!

Vanaf € 459,00
 
 

Vergelijkbare reizen

Aktaia Boutique Hotel

Aktaia Boutique Hotel
Sunweb Zomer

Aktaia Boutique Hotel is een vrij nieuw, sfeervol boutique hotel met het zandstrand bijna voor de deur. Wat een juweeltje! De mooie afwerkingen, de hoge mate van comfort én de centrale ligging in Ammoudia zijn slechts een aantal voorbeelden waarom je zonvakantie hier een feestje op zich is. De kamers zijn eveneens erg fijn en de bedden beschikken over natuurlijke materialen, wat het slaapcomfort doet optimaliseren. Maar met een bar, een zonneterras en een lekker zwembad is er aan ontspanning toch al geen gebrek!

Vanaf € 244.00 Meer informatie Boek reis

App. Gina

App. Gina
Sunweb Zomer

Appartementen Gina is een kleinschalig complex vlak bij het mooie kiezelstrand van Parga. Het appartement ligt op een rustige locatie, maar vanuit hier kun je gemakkelijk de drukte opzoeken. In de omgeving vind je namelijk diverse leuke winkeltjes, gezellige restaurants, bars en terrassen. De nette kamers zien er erg verzorgd uit en beschikken over een terras of balkon en een kitchenette, zodat je met verse ingrediënten uit de minimarkt in de buurt, zelf aan de slag kunt om een smakelijke maaltijd te bereiden. De Griekse eigenaresse van het appartementencomplex is zeer vriendelijk en zal er tijdens je verblijf alles aan doen om de vakantie onvergetelijk te maken. Heb je vragen, wil je tips of heb je zin in een gezellig praatje? Dan kun je bij het gastvrije personeel terecht.

Vanaf € 339.00 Meer informatie Boek reis

App. Akis House

App. Akis House
Sunweb Zomer

Appartementen Akis House ligt in een groene omgeving in een rustig deel van Parga. Hier kun je ultiem ontspannen onder de Griekse zon terwijl je wordt omring door een prachtige omgeving. Het strand ligt op loopafstand en wanneer je er een dagje op uit wilt, kun je vanuit de haven diverse bootexcursies maken naar eilandjes in de buurt. De studio's en appartementen van Akis House worden beheerd door een familie die met veel plezier gasten van over heel de wereld ontvangt. Het is hier heerlijk wakker worden in de nette vakantieverblijven die zijn ingericht met warme kleuren. In de directe omgeving van het appartementencomplex vind je een bakker en een supermarkt waar je een heerlijk ontbijtje kunt kopen om de dag mee te beginnen.

Vanaf € 169.00 Meer informatie Boek reis