Du Nord et de l'Est
De dag lekker lui beginnen? In hotel Du Nord et de l'Est, al drie generaties gerund door dezelfde familie gerund, brengt het vriendelijke personeel het ontbijt met plezier en kosteloos naar je kamer. Dit kleinschalige, goed onderhouden hotel ligt in de levendige wijk Le Marais: een leuk startpunt voor je stedentrip. Struin door de oude straatjes met historische gebouwen, kleine boetiekjes, grote winkelketens en restaurants met gerechten uit alle windstreken. Vergeet niet het Place de la République (achter het hotel) en het Place des Vosges te bezoeken! De rustige binnenplaats van het hotel is een prima plek om even bij te komen van een dag shoppen en slenteren in Parijs.
Vergelijkbare reizen
Stedentrip Parijs - Holiday Inn Paris-Porte de Clichy
Er geldt een 4= 3actie in november 2009 t/m februari 2010, waarbij u 4 dagen boekt en slechts 3 dagen betaalt. De actie is reeds verwerkt in bovenstaande prijstabel en geldt uitsluitend voor nieuwe boekingen vanaf 25 september 2009. De metropool Parijs bruist aan alle kanten en biedt voor ieder wat wils. Breng een bezoek aan de wereldberoemde Sacré Coeur, geniet van het uitzicht vanaf de Eiffeltoren of haal uw kunstkennis op bij de schitterende schilderijen in het Louvre. We hebben de meest bijzondere plekjes voor u geselecteerd zodat u het meeste uit uw bezoek aan Parijs haalt. Geniet er van!
Vanaf € 99.00 | Meer informatie Boek reis |
Camping Etangs Fleuris
Ben je na een jaar lang hard werken wel een toe aan een beetje rust? Even je batterijtje weer helemaal opladen in het buitenland, maar geen zin om al te ver te rijden? Dan is de gezinscamping Etangs Fleuris, net even voor bij Disneyland Parijs, een fijne plek om te ontspannen. De camping wordt omringd door groen en ligt in een rustige omgeving.
Vanaf € 84.00 | Meer informatie Boek reis |
Marignan Paris
Dit luxueuze designhotel heeft een perfecte ligging op slechts 150 meter van de befaamde Champs-Élysées. Vanaf hier zijn alle bezienswaardigheden gemakkelijk te bereiken. Ga shoppen op de Champs-Élysées, geniet van het uitzicht vanaf de Eiffeltoren of beklim de Notre Dame. Begin de dag met een typisch Franse croissant tijdens het uitgebreide ontbijtbuffet. Geniet 's avonds in restaurant Nubé van traditioneel Franse gerechten of een cocktail in de bar. Sluit de dag af in de luxe ingerichte en moderne kamers. Al met al een perfecte keuze voor een luxe stedentrip naar Parijs!
Vanaf € 537.00 | Meer informatie Boek reis |