Hotel Esperos Palace
Direct aan het goudgele zandstrand van Faliraki ligt het luxe Hotel Esperos Palace. Hoewel dit rustige hotel ideaal is om te relaxen is er ook voor actievelingen veel te beleven. Voor het hotel ligt een grote tuin, waar de lazy river doorheen kringelt. Op een band over de rivier drijven is leuk en de ideale manier om in de zon te ontspannen. Maar dat is niet de enige plek waar je terecht kunt voor waterpret, er zijn namelijk 2 zwembaden en een binnenzwembad en op het strand zijn meerdere watersporten mogelijk. Liever actief bezig op het droge? De tennisbaan en het fitnesscentrum bieden dan misschien uitkomst. Culinair genieten kan ook in dit paleisje. Het ontbijt en diner worden geserveerd in restaurant Ambrosia, waar de gerechten soms zelfs voor je neus worden klaargemaakt. Hier kun je gerechten van over de hele wereld proeven, maar wil je liever echt Grieks eten? Dat kan in de Zephyros taverna. Na een heeriljk diner is het zes keer per week mogelijk om aan te schuiven bij een leuk animatieprogramma.
Vergelijkbare reizen
Electra Palace
Even niks moeten, maar gewoon genieten. Hotel Electra Palace is misschien wel dé locatie om helemaal op te laden. Net buiten de stad Trianta is het hier heerlijk toeven. Bijvoorbeeld in het Adults Only gedeelte op het zonnedek, aan de kant van het strand. Drankje erbij, zonnebril op. Genieten maar. Of juist met je kids aan de andere kant van het hotel, bij het grote zwembad. Terwijl zij in het water spetteren bestel jij alvast wat Griekse hapjes in grillrestaurant Orientalista. En morgen? Dan probeer je één van de andere restaurants uit, doe je een zonnegroet tijdens de yogales of.. doe je gewoon even helemaal niks.
| Vanaf € 653.00 | Meer informatie Boek reis |
TIME TO SMILE Osiris
Op het zonovergoten Rhodos in Griekenland is een uniek concept verrezen: TIME TO SMILE Osiris. Luxe en comfort kenmerken de ruime appartementen, die door topdesigner Paul Linse zijn ontworpen. Aan alles is gedacht: zo zijn er meer dan genoeg stopcontacten voor álle opladers en hangen er boven het bed fijne leeslampjes voor de avondmens. Hier is het stijlvol vertoeven met alle comfort van thuis - of zelfs beter. Maar dan met de Griekse zee erbij en een zwembad inclusief gezellige poolbar binnen handbereik! Wandel 's ochtends naar de bakker op het complex en haal meteen even een lekker bakkie koffie bij de koffiebar. Dat wordt een zonnig ontbijt op het riante balkon van het appartement.
| Vanaf € 527.00 | Meer informatie Boek reis |
Kalithea Mare Palace
Hotel Kalithea Mare Palace heeft de zaakjes goed op orde en staat bekend om de goede prijs-kwaliteitverhouding. Keurige kamers, wellicht wat verouderd, maar verzorgd. Een prachtige ligging, met uitzicht over zee. Maar waar onze gasten voornamelijk over naar huis schrijven, is de keuken. Dat service ook hoog in het vaandel staat bewijst Kalithea maar weer, iedere gast is hier een echte VIP.
| Vanaf € 565.00 | Meer informatie Boek reis |

