Yota Beach Hotel
De naam van Yota Beach Hotel zegt het eigenlijk al? hier lopen we zo vanaf onze kamer door de tuin het strand op. Beter kan eigenlijk niet! Hier kunnen wij ons heel de dag vermaken en in de buurt kunnen we het échte Griekenland leren kennen. Wij zijn dol op het Griekse leven en alles wat daar bij hoort! 's Avonds genieten we van een heerlijk drankje op ons balkon. Het begint langzaam donker te worden, we zitten er relaxed bij en horen op de achtergrond het geluid van de zee. Dit is pas genieten! Wij kunnen geen genoeg krijgen van Lindos? wat een geweldig plaatsje is dit toch! Wij kunnen hier wel uren ronddwalen. Als we uitgewandeld zijn en even willen bijkomen, gaan we bij het water zitten. Hier is het volop genieten met een prachtig uitzicht over de oude stad. Wow!
Vergelijkbare reizen
Sunshine Rhodes (hotel)
Vakantie Griekenland met verblijf in Sunshine Rhodes o.b.v. All Inclusive
| Vanaf € 493.00 | Meer informatie Boek reis |
Hotel Oktober
Het schitterende Hotel Oktober is net in een nieuw jasje gestoken. De kamers zijn zeer modern ingericht. Als de Griekse zon u te warm wordt neemt u een verfrissende duik in het zwembad of u loopt een kleine 5 minuten naar het strand. Toch meer op zoek naar gezelligheid? De ligging is ideaal want u staat direct te midden van alle leuke winkels en restaurants. Boek snel want Hotel Oktober verzekerd u van een goed verblijf.
| Vanaf € 384.00 | Meer informatie Boek reis |
Hotel Labranda Miraluna Village
Op zo'n vijf kilometer van het badplaatsje Kiotari ligt het prachtige Hotel Labranda Miraluna Village. Voor de deur ligt het strand, zo hoef je 's ochtends alleen je badlaken te pakken en je kunt de zon in. Het ruim opgezette hotel bestaat uit een hoofdgebouw en meerdere kleine bijgebouwtjes. Kies jij ervoor om iedere ochtend wakker te worden met een schitterend zeezicht of toch liever met een uitzicht over de tuin? Ook zijn er kamers met een privézwembad, zodat je alleen maar de deur uit hoeft te stappen om een verkoelende plons in het water te nemen. Natuurlijk kan dat ook in het grote zwembad waar ook de poolbar te vinden is. Voor kinderen is er een leuk kinderzwembad met een piratenboot erin waar ze in kunnen spelen en vanaf kunnen glijden. Naast lekker relaxen in de zon zijn er nog veel meer dingen te doen. Een internationaal animatieteam organiseert leuke bezigheden en voor kinderen is er een gezellige miniclub, waar zij met leeftijdsgenootjes aan het gevarieerde programma mee kunnen doen. Beachvolleybal, tennis en fitness horen ook tot de actieve mogelijkheden. Of speel met je medereizigers een gezellig potje minigolf. Liever niet zo druk bezig tijdens je vakantie of na alle inspanning toe aan een rustmomentje? Dan biedt het kalmerende wellnesscenter uitkomst
| Vanaf € 619.00 | Meer informatie Boek reis |

