AHG Marine Club Beach Resort

Bij de Marine Club logeer je eigenlijk in een klein dorp. Pittoreske steegjes, trappetjes die je vanaf de heuvel naar beneden voeren en om je heen prachtige bloemen. Tegen een rotsachtige heuvel liggen huizen die kamers herbergen en bungalows, vele met prachtig uitzicht over zee. Zoek je de gezelligheid op of wordt het loungen op het privéstrand voor het hotel? No Stress, hét motto in Kaapverdië, gaat ook hier op. Dus relax en kies in gedachten alvast een restaurant voor vanavond. In Sal Rei, een kilometer verderop, ligt de verse vis al op de gril. Even de echte Afrikaanse cultuur opsnuiven. Bom apetite!

Vanaf € 469,00
 
 

Vergelijkbare reizen

8H Hammerfest Busexcursie "Into the Ice" (01jan-22mrt & 08nov-31dec)

8H Hammerfest Busexcursie "Into the Ice" (01jan-22mrt & 08nov-31dec)
BBI-Travel.nl

Adolf Henrik is een bekende man in de polar geschiedenis van Hammerfest. Hij deed mee aan alle expeditie reizen. Samen met Nansen , Amundsen en Sverdrup heeft Lindstrøm de expeditie van de noord naar de zuidpool gedaan. Hij was in Noorwegen de meest ervaren man in de Arcticische wateren. Zodra uw schip in de haven van Hammerfest is word u per bus opgehaald en gaat u naar "Cafe Framheim" gelegen op de berg Salen. U krijgt hier extra warme kleding en maakt zich klaar voor een wandeling naar de top van de Berg. Nadat u de vlag op uw bestemming boven op de berg heeft geplaast , gaat u terug naar "Cafe Framheim" waar u nog een van Lindstrøm?s favoriete recepten mag proeven.

Vanaf € 0.00 Meer informatie Boek reis

Vila Verde (hotel)

Vila Verde (hotel)
Kras.nl

Vakantie Sal met verblijf in een 4-sterren resort o.b.v. logies.

Vanaf € 287.00 Meer informatie Boek reis

Vila Do Farol

Vila Do Farol
TUI.nl

Met een breder dan breed zandstrand voor de deur begint de strandvakantie bij Vila Do Farol (Santa Maria) meteen goed. Lekker onderuit onder de parasol, een vakantiekleurtje opbouwen tijdens het beachvolleyballen, wie weet wel een duikles bij de Vila-instructeurs! En zodra je de simpele maar knusse bungalow binnenstapt, weet je het. Dit is een fijne plek om de batterij weer even op te laden. De inrichting is basic, maar om je heen is alles sfeervol. Geniet van de tropische tuin en een relaxmoment op je eigen terras. Straks de kinderen uit de kinderdisco trekken en gezellig met z'n allen pizza eten. Deze dag sluit je af met een plons in het zwembad en een wijntje aan de bar. Nooit geweten dat all-inclusive in Kaapverdië zo gezellig was.

Vanaf € 799.00 Meer informatie Boek reis