Hotel Grand Palladium Palace

Het schitterende Grand Palladium Palace ligt op een rustige locatie in Playa d'en Bossa, aan het prachtige, langgerekte strand. In dit luxe hotel vind je twee grote zwembaden en mooi aangelegde zonneterrassen waar je heerlijk kunt relaxen in het zonnetje met een lekker, koel drankje. Ben je een liefhebber van sport en spel dan zit je goed in Hotel Grand Palladium Palace. Je kunt meedoen met waterpolo en darts, maar ook kun je je even lekker in het zweet werken op de tennisbaan of in de fitnessruimte. Voor kinderen is er een speeltuin en worden er leuke activiteiten georganiseerd bij de mini- en juniorclub. In de spa kun je heerlijk ontspannen in de sauna en in het Turks stoombad of even helemaal wegdromen tijdens een fijne massage. Er is een verwarmd binnenzwembad, maar ook een prachtig buitenzwembad met hydro-massage en ligbedden. Lekker eten is in dit hotel erg belangrijk. In restaurant La Sal staat elke dag een gevarieerd buffet voor je klaar en in 'Portofino' sieren smakelijke paella en diverse visgerechten het buffet tijdens de lunch. Wil je een keer à la carte eten, dan kan dit in het Mexicaanse themarestaurant of in 'Il Palazzo', waar je kunt genieten van heerlijke, gezonde kookkunsten.

Vanaf € 744,00
 
 

Vergelijkbare reizen

Hotel Morabeza

Hotel Morabeza
Sunweb Zomer

Al jaren een begrip op Sal en nu ook in ons aanbod: Hotel Morabeza! Dit kwalitatief uitstekende hotel ligt direct aan het mooiste strand van Santa Maria en is daarmee nu al één van onze toppers op Sal. Hotel Morabeza is het eerste hotel dat op Sal haar deuren opende en is daarmee echt een begrip op het eiland. De Belgische eigenaren zorgden voor Westers comfort en het uitsluitend Kaapverdiaanse personeel voor een stukje Afrikaanse gastvrijheid. De perfecte combinatie! Naast zeer comfortabele kamers biedt het hotel een heerlijk zwembad en verschillende bars en restaurants van topkwaliteit. Zo kun je bijvoorbeeld in het nieuwe Le Cote Tapas restaurant je favoriete Spaane gerecht bestellen. Maar Hotel Morabeza staat pas echt bekend om haar Beach Club, direct op het strand van Santa Maria met uitzicht op het schitterende witte zand en turquoise zeewater. Schuif in bar Aquarius aan voor een lekkere lunch en geniet van dit unieke plekje op Sal!

Vanaf € 859.00 Meer informatie Boek reis

Hotel Medium Valencia

Hotel Medium Valencia
Suntip.nl

Op loopafstand van het winkelcentrum El Saler en de Stad van de Kunsten en Wetenschappen. In ca. 10 minuten bent u met de bus in het oude stadscentrum.

Vanaf € 225.00 Meer informatie Boek reis

Zonvakantie Kaapverdië - Djadsal Holiday Club

Zonvakantie Kaapverdië - Djadsal Holiday Club
Kras.nl

Ontdek Kaapverdië, een bestemming vol contrasten! Het eiland Sal verwent u met een helderblauwe zee, prachtige zandstranden en een schitterende zon, het hele jaar lang! U verblijft in het 3-sterren Djadsal Holiday Club inclusief ontbijt. Dit kleurrijke en eenvoudige resort is ruim van opzet en uitstekend gelegen aan het kilometerslange zandstrand. Voor wie graag even de allerdaagse drukte wil vergeten is het zonneterras en het strand met zijn ruisende golven erg aanlokkelijk. Djadsal Holiday Club is net als de rest van Kaapverdië een stukje vrolijk Afrika. Waar wacht u nog op?

Vanaf € 783.00 Meer informatie Boek reis