Januari Sale - Hilton Rotterdam Hotel

Boek nú een heerlijk verblijf in dit luxe Hilton Hotel! Alléén te boeken t/m 31 januari voor vertrek van januari t/m december 2010. Wacht niet langer en boek deze TOPaanbieding! Rotterdam... een prima bestemming voor een weekend er helemaal tussenuit! Deze stad heeft u ongelooflijk veel te bieden; zowel de binnenstad met de vele winkels is de moeite waard, maar ook de wereldberoemde havens mogen niet vergeten worden. Wij reserveerden voor u het schitterende 4-sterren Hilton Rotterdam Hotel, gelegen aan de bekende winkelstraten Blaak en Hofplein.

Vanaf € 35,00
 
 

Vergelijkbare reizen

Hilton Cabo Verde Sal Resort

Hilton Cabo Verde Sal Resort
TUI.nl

De nieuwste telg in de Hiltonfamilie staat op Sal: Hilton Cabo Verde Sal Resort. Stijlvol, modern en met veel oog voor detail. Precies zoals je van Hilton mag verwachten. Luxeliefhebbers zitten hier goed, want Hilton gaat voor het beste van het beste. Met moderne en ruime kamers rondom een groter-dan-groot zwembad, een spa waar je 'u' tegen zegt en een van de beste stranden direct voor de deur. 's Avonds wandel je naar de knusse restaurants van Santa Maria. Of je schuift aan in een van de uitstekende restaurants van Hilton zelf. Om daarna een gokje te wagen in het allereerste casino van Sal, gewoon in het hotel!

Vanaf € 1,122.00 Meer informatie Boek reis

Zonvakantie Kaapverdië - Hotel Da Luz

Zonvakantie Kaapverdië - Hotel Da Luz
Kras.nl

Ontdek Kaapverdië, een bestemming vol contrasten! Het eiland Sal verwent u met een helderblauwe zee, prachtige zandstranden en een schitterende zon, het hele jaar lang! U verblijft in het 2-sterren Hotel Da Luz inclusief ontbijt. Dit gezellige, kleinschalige en familiaire hotel ligt op ca. 200 m van het strand en op loopafstand van het centrum van het gezellige Santa Maria. Dit is een ideaal hotel voor wie de lokale sfeer van Cabo Verde wenst op te snuiven. Waar wacht u nog op?

Vanaf € 628.00 Meer informatie Boek reis

Hotel Medium Valencia

Hotel Medium Valencia
Suntip.nl

Op loopafstand van het winkelcentrum El Saler en de Stad van de Kunsten en Wetenschappen. In ca. 10 minuten bent u met de bus in het oude stadscentrum.

Vanaf € 225.00 Meer informatie Boek reis