App. Sirena Residence & Spa
Appartementen Sirena Residence & Spa is een prachtig modern complex in Votsalakia. Hier kunt u geheel ontspannen en genieten van de Mediterraanse sfeer in het wellnesscenter van het complex of aan het mooie strand van Votsalakia. De inrichting is rustig en sfeervol en de kamers zijn erg comfortabel. Hier kunt u zeker zijn van een fijne nachtrust, een vakantie vol ontspanning!
Vergelijkbare reizen
Venus
Een nostalgische plek waar mooie verhalen ontstaan. Welkom in het kleinschalige Venus hotel in het lieflijke dorp Kokkari op Samos. De ongedwongen sfeer, de ouderwets Griekse gastvrijheid en het Mána-natuurgebied zorgen voor een instant vakantiegevoel. Het goede ontbijt en het riante zwembad doen daar nog een schepje bovenop. Je leeshonger stil je met de door hotelgasten verzamelde boekencollectie uit de huisbibliotheek. Maar de allergrootste troef is toch wel de Nederlandse eigenaresse Marie-José. Zij staat altijd voor iedereen klaar, verklapt de beste Samos-tips en zorgt dat de kamers spic en span zijn.
Vanaf € 408.00 | Meer informatie Boek reis |
App. Christinangela
Voor een leuk verblijf op Samos zit je bij appartementen Christinangela zeker goed. Dit populaire complex is al jaren geliefd bij de Nederlanders en bestaat uit vijf gebouwtjes met appartementen. Het strand vind je direct aan de overkant van de straat. Ook het centrum van Kokkari is vlakbij gelegen. Hier tref je op de boulevard verschillende gezellige terrasjes aan het water aan. Op en top romantiek! De knusse uitstraling die bij Appartementen Christinangela heerst, geeft een ontspannen sfeer. Wellicht is dit de reden dat hier ieder jaar weer veel (terugkerende) gasten verblijven. En de goede prijs-kwaliteitverhouding maakt het geheel natuurlijk helemaal aantrekkelijk. Tel daar het Griekse zonnetje bij op, waar je overigens heerlijk van kunt genieten aan de rand van het zwembad, en je vakantie is helemaal compleet.
Vanaf € 379.00 | Meer informatie Boek reis |
App. Anthemis
Appartementen Anthemis zorgt voor een onvergetelijke vakantie in Samos-Stad. Anthemis ligt boven op een helling en via een trap bereikt u het strandje om verkoeling te zoeken. Natuurlijk kunt u ook terecht in het zwembad voor een frisse duik, waarbij u een schitterend uitzicht heeft over de gehele baai. Anthemis is een leuk complex, waar vele vakantiegangers met een goed vakantiegevoel op terugkijken. Vanuit het complex kunt u prima de omgeving verkennen met een huurauto.
Vanaf € 379.00 | Meer informatie Boek reis |