Lambros

Met het strand van Kokkari op maar 60 meter afstand is Lambros ideaal voor levensgenieters! De gastvrije eigenaresse Sophia maakt maar al te graag een praatje met je, en laat je de echte Griekse gastvrijheid zien. Je kunt hier kiezen uit een hotelkamer en voor meer ruimte boek je een appartement. Of je nu wilt wandelen langs de boulevard, of wilt relaxen op het terras: Lambros is een prima basis voor een prachtvakantie in Kokkari.

Vanaf € 392,00
 
 

Vergelijkbare reizen

Evelin

Evelin
TUI.nl

Evelin is een aangenaam appartementencomplex en ligt in een mooie tuin met een relaxte sfeer. De studio's hebben een frisse uitstraling. Het ruime zwembad nodigt je uit om eens lekker een paar baantjes in te trekken. Na de inspanning kun je uitrusten bij de snackbar die voor een groot gedeelte in de schaduw is gelegen. Bovendien heeft Evelin ook een uitstekende prijs-kwaliteitverhouding.

Vanaf € 432.00 Meer informatie Boek reis

App. Poseidon

App. Poseidon
Sunweb Zomer

Midden in het pittoreske centrum van Kokkari vindt u het sfeervolle, kleine appartementencomplex Poseidon. Hier kunt u op een perfecte manier de Griekse cultuur leren kennen. Laat u zich een heerlijk drankje serveren door de gastvrije Griekse eigenaren op het terras met uitzicht op de boulevard en de zee. In het restaurant serveert men uitstekende visspecialiteiten en traditionele lokale gerechten. De appartementen behoren bij Hotel Poseidon. Hier vindt u tevens alle faciliteiten terug van dit complex. Fijne vakantie!

Vanaf € 349.00 Meer informatie Boek reis

Cleoniki

Cleoniki
TUI.nl

100% buitengeluk. Daar zorgt het goddelijke weer wel voor tijdens een vakantie in de Cleoniki appartementen in Phytagorion op Samos. Ja, die Griekse zonnegod Helios is toch ergens goed voor geweest. Dankzij hem leef je 24 uur per dag buiten. Beginnend met het ontbijt op het terras bij het zwembad met geurige Griekse kaffe, die extra lekker smaakt met zo'n uitzicht. Daarna trek je eropuit. Toeren door het achterland, richting het strand of naar Phytagorion. Om te dwalen tussen de ruïnes van de burcht Logothetis en je te verheugen op meesterlijke mezzes aan de haven bij Elia. Niets hoeft, alles mag en gaat even gemoedelijk op het ritme van het Griekse leven.

Vanaf € 388.00 Meer informatie Boek reis