8 dgn Santorini-Naxos (2* hotels)

Tijdens deze 8-daagse combinatiereis bezoekt u twee eilanden van de Cycladen. De Cycladen is één van de mooiste eilandengroepen van Griekenland en bestaat uit de eilanden Santorini, Mykonos, Naxos, Paros en Ios. Kleine bewoonde en onbewoonde vulkanische eilanden midden in de azuurblauwe zee. Met deze eilandhop reis bezoekt u de eilanden Naxos en Santorini. U vaart van eiland naar eiland en op elk eiland wordt u opgevangen en per transfer naar uw accommodatie gebracht. U vliegt aan op het eiland Santorini. Vervolgens vertrekt u dezelfde dag of de volgende dag met de boot naar een volgend eiland. Op de eilanden zult u circa 3-5 nachten verblijven. U bezoekt Santorini als laatste eiland zodat u op het eiland bent waar u met het vliegtuig vandaan vertrekt. Tijdens deze reis verblijft u in 2 sterren hotels. Afhankelijk van diverse omstandigheden ter plaatse zoals het weer wordt uw reisschema bepaalt wanneer u ter plaatse bent. Het reisprogramma is dan ook te allen tijde onder voorbehoud.

Vanaf € 529,00
 
 

Vergelijkbare reizen

Hotel Santo Maris Oia Luxury Suites & Spa

Hotel Santo Maris Oia Luxury Suites & Spa
Sunweb Zomer

Vanaf het super-de-luxe Hotel Santo Maris Oia Luxury Suites & Spa loopt er een privépad naar het sfeervolle plaatsje Oia. Zo kun je al binnen 5 minuten in het plaatsje staan waar je van de mooiste zonsondergang van Europa kunt genieten. Maar het uitzicht vanaf het zwembad bij het hotel zelf mag er ook zijn, adembenemend mooi! De schitterende suites hebben allemaal een terras met een jacuzzi en je kunt ook kiezen voor de luxe villa met privézwembad. In je kamer zelf kun je genieten van het authentieke Griekse interieur. Je kamer is van alle gemakken voorzien zodat je een comfortabel verblijf hebt. De suites en villa's zijn allemaal geinspireerd op een ander Grieks eiland, waardoor je de echte charme van Griekenland beleeft. Ook de gastvrijheid van het personeel is uitstekend, je voelt je hier snel thuis. In dit luxe hotel kun je je helemaal in de watten laten leggen in het uitgebreide wellnesscenter, waar je onder andere kunt genieten van een sauna, Turks stoombad of een ontspannende massage. Je kunt hier ook een drankje bestellen in een van de mooie bars. Ook kun je een hapje eten in het Alios Ilios restaurant, hier kun je heerlijke culinaire streekgerechten proeven en genieten van smaakvolle diners bij de ondergaande zon.

Vanaf € 1,464.00 Meer informatie Boek reis

Villas Pantheon

Villas Pantheon
Sunweb Zomer

De schitterende Villas Pantheon hebben een prachtige ligging, op de top van de Caldera. Het is er heel rustig, waardoor je er bijna niks hoort. Ideaal dus, om helemaal te ontspannen en weg te dromen. Bijvoorbeeld in de gezamelijke jacuzzi, waar je al bubbelend van een waanzinnig mooi uitzicht op de Caldera kunt genieten. Vanuit de comfortabele studio kijk je uit op de Caldera; vanaf het balkon, maar ook al luierend vanuit je bed. De algemene villa biedt zee of bergzicht, net als de villa met privézwembad, waar je in alle privacy van een heerlijke vakantie kunt genieten.

Vanaf € 784.00 Meer informatie Boek reis

El Greco

El Greco
TUI.nl

Hotel El Greco ligt in de indrukwekkende hoofdstad Fira. Dit stadje is gebouwd op een 260 meter hoge cliff en heeft een adembenemend uitzicht over de vulkaan. Dit hotel is gebouwd als een dorpje en ligt als een rustige oase in de populaire stad. De kamers zijn netjes en stijlvol ingericht. Ondanks dat dit hotel groot is opgezet doet het niet massaal aan. Het heeft 4 zwembaden, een spa centrum en een nieuw ontbijt restaurant. Kortom El Greco is een uitstekende keuze om kennis te maken met het betoverende Santorini: Fira stad, met één van de mooiste zonsondergangen, de Caldera en relaxen aan het zwembad.

Vanaf € 908.00 Meer informatie Boek reis