App. Bella Santorini
Deze mooie appartementen Bella Santorini zijn rustig gelegen en op loopafstand van het strand en het sfeervolle centrum. In de buurt is er een breed scala aan restaurants en gezellige bars. Ideaal om aan het einde van de dag, na een romantische wandeling, nog even te genieten van een drankje en hapje op een sfeervol terras. Het is een fijne plek om te verblijven. Het zwembad en de ligbedjes zien er heel uitnodigend uit voor een dagje zonnebaden en om weg te duiken in dat spannende boek.De ruime appartementen zijn netjes ingericht en van alle gemakken voorzien. Maak het jezelf gemakkelijk en boek ontbijt er bij. In het restaurant staat er elke dag weer een smakelijk ontbijtbuffet klaar en ben je gereed voor een nieuwe dag. Wordt het vandaag een dag bij het zwembad, het strand of maak je een tour over het eiland? De bushalte is vlak bij. Kom volledig ontspannen terug en ervaar zelf een heerlijke vakantie op het betoverende eiland Santorini!
Vergelijkbare reizen
Hotel Alitana
In de winter van 2014/2015 is het stijlvolle boutique hotel Alitana volledig gerenoveerd. Het ligt vlakbij de sfeervolle badplaats Kamari en het kiezelstrand is na een paar minuutjes wandelen al te bereiken. Het hotel is in moderne Cycladische stijl gerenoveerd. Een strak en modern design wordt hier moeiteloos gecombineerd met authentieke aspecten. Het witte in- en exterieur past helemaal binnen het beeld van Santorini, met alle pittoreske witte huisjes. De schitterende kamers bestaan ook uit lichte kleuren hout en veel wit, met één felgekleurde muur die het geheel meteen een heerlijk zomers gevoel geeft. De ideale plek om van de zon te genieten is een zonnebedje aan het zwembad met poolbar. Zo is er altijd de gelegenheid om een verkoelende plons te nemen, terwijl je vervolgens weer op kunt drogen op één van de Balinese loungebedden.
Vanaf € 539.00 | Meer informatie Boek reis |
Hotel La Mer Deluxe & Spa
Het stijlvolle Hotel La Mer Deluxe & Spa is een heerlijk vakantieadres op het magische Santorini voor wie op zoek is naar meer luxe. Het hotel bevindt zich op 50 meter van het zandstrand van Kamari, maar zonnebaden bij een van de 2 zwembaden is ook een uitstekende dagbesteding. De chique architectuur is werkelijk prachtig. De witte buitenkant steekt nog witter af bij het helderblauwe zwembadwater, het groen van de tuin en de grijze natuurstenen. De kamers voelen aan als een oase van rust. Door het gebruik van veelal lichte kleuren en door de toevoeging van traditionele Cycladische elementen, oogt het interieur sereen en sfeervol. Voel je je na een heerlijke zonnige dag toch nog wat gespannen, dan is een bezoekje aan het welnesscenter van het hotel een aanrader. In de jacuzzi, de sauna of de hamam kun je helemaal tot rust komen en de spanning van je af laten glijden. Voor de sportliefhebbers die liever actief bezig zijn om te ontspannen is er ook een squashbaan. Hotel La Mer Deluxe & Spa staat voor puur genieten tijdens je vakantie.
Vanaf € 664.00 | Meer informatie Boek reis |
Paradise Resort
Hotel Paradise Resort ligt in het kleine centrum van Akrotiri, het hotel is gebouwd als een klein dorpje met het zwembad als middelpunt. In de mooie tuin is het heerlijk relaxen. De kamers zijn eenvoudig maar netjes ingericht dus niet voor luxe paarden. De supermarkt, taverna en de bushalte liggen vlakbij en vanuit hier kun je alle 'Must sees' van het eiland af. Breng een bezoekje aan Akrotiri: de archeologische stad, of het bijzondere rode strand. Beide liggen op een steenworp afstand. Wat je ook zeker niet moet missen is de fantastische zonsondergang vanaf de oude vuurtoren. Neem een kleedje mee en een hapje en een drankje en geniet!
Vanaf € 622.00 | Meer informatie Boek reis |