App. Kafouros

Op korte wandelafstand van het gezellige centrum van Kamari liggen de traditionele appartementen Kafouros. Na nog korter wandelen kun je al een verfrissende duik nemen in de helderblauwe zee, want het kiezelstrand ligt dicht bij. Het boutique hotel is in Cycladische stijl gebouwd, en ook de inrichting van het hotel is hier op gebaseerd. Zoals bijvoorbeeld de kamers met traditionele houten meubels en de houten poolbar. Met een heerlijk koel drankje kun je bij het zwembad van de zon genieten op de wit met blauwe zonnebedjes. De palmbomen bij het zwembad en de roze bougainville die tegen de witte muren van het hotel opkruipt maken het pittoreske plaatje helemaal af.

Vanaf € 409,00
 
 

Vergelijkbare reizen

Hotel RK Beach

Hotel RK Beach
Sunweb Zomer

Zoals de naam al doet vermoeden ligt het knusse Hotel RK Beach pal aan het mooie zandstrand, waar sfeervolle rieten parasolletjes staan. Het gezellige centrum van Kamari is na een klein stukje wandelen te bereiken. De inrichting van het hotel is strak en modern met veel lichte kleuren en in iedere smaakvol ingerichte kamer is een vrolijk kleuraccent terug te vinden. Het zwembad wordt omringd door tropische palmbomen en vrolijk gekleurde bloemen. Bij de poolbar kun je in deze charmante setting van verkoelende drankjes en bijvoorbeeld een lekkere lunch bestellen. Door de schitterende ligging kun je hier in het mooie restaurant aan het strand van heerlijk mediterrane gerechten genieten, zowel tijdens een fijne dag in de zon als tijdens een romantisch diner bij zonsondergang.

Vanaf € 779.00 Meer informatie Boek reis

Santorini

Santorini
TUI.nl

Vanaf € 433.00 Meer informatie Boek reis

Naxos Magic Village

Naxos Magic Village
Sunweb Zomer

Wanneer we aankomen bij Naxos Magic Village worden we even helemaal stil. Wow, wat een prachtig uitzicht heb je vanaf hier! Ook bij het zien van onze kamer en het balkon worden we erg vrolijk. Vanaf hier kunnen we genieten van het mooie uitzicht over de zee en Naxos-Stad. En niet alleen het uitzicht is mooi. Naxos Magic Village zelf is in traditionele stijl gebouwd en de kamers zijn smaakvol ingericht. En alsof dat nog niet genoeg is? wat een rust hebben we hier! Dit belooft een heerlijke vakantie op Naxos te worden. Aan het eind van de middag gaan we naar Naxos-Stad. Wat een mooi stadje is dit toch! Vanaf de haven tot bovenaan bij het Venetiaanse kasteel is het gezellig. Je vindt hier veel smalle en steile winkelstraatjes. Het doet ons een beetje denken aan een medina zoals je die in het Midden Oosten ook vindt. Aan de boulevard zijn er nog meer winkeltjes en veel gezellige terrasjes. En dat is lang nog niet alles. Het strand van Naxos is geweldig en door de stevige wind een paradijsje voor surfers! Goed om te weten! Wanneer je naar Naxos op vakantie gaat, vlieg je op Santorini. Vanuit hier vertrek je per veerboot naar Naxos. Meer informatie omtrent het reisschema vind je onder de Vluchtinformatie.

Vanaf € 494.00 Meer informatie Boek reis