Cruise Griekse eilanden
Per Norwegian Star naar de Oostelijke Middellandse zee. O.a. naar Santorini
Vergelijkbare reizen
15 dgn Santorini-Mykonos-Naxos-Paros (3* hotels)
Tijdens deze 15-daagse combinatiereis bezoekt u vier eilanden van de Cycladen. De Cycladen is één van de mooiste eilandengroepen van Griekenland en bestaat uit de eilanden Santorini, Mykonos, Naxos, Paros en Ios. Kleine bewoonde en onbewoonde vulkanische eilanden midden in de azuurblauwe zee. Met deze eilandhop reis bezoekt u de eilanden Mykonos, Naxos, Paros en Santorini. U vaart van eiland naar eiland en op elk eiland wordt u opgevangen en per transfer naar uw accommodatie gebracht. U vliegt aan op het eiland Santorini. Vervolgens vertrekt u dezelfde dag of de volgende dag met de boot naar een volgend eiland. Op de eilanden zult u circa 2-5 nachten verblijven. U bezoekt Santorini als laatste eiland zodat u op het eiland bent waar u met het vliegtuig vandaan vertrekt. Tijdens deze reis verblijft u in 3 sterren hotels. Afhankelijk van diverse omstandigheden ter plaatse zoals het weer wordt uw reisschema bepaalt wanneer u ter plaatse bent. Het reisprogramma is dan ook te allen tijde onder voorbehoud.De ferry tijden zijn niet van te voren bekend, deze kunnen wekelijks van elkaar verschillen.
| Vanaf € 1,079.00 | Meer informatie Boek reis |
Sunshine
De zon schijnt altijd bij hotel Sunshine in Kamari. Dit hotel ligt gelijk aan de boulevard en het strand. Een hotel met een huiselijke en knusse sfeer, het balkon is niet al te groot maar binnen een paar passen lig je op het strand en heb je volop keuze uit terrassen en restaurants. Pak je koffer uit en beleef een vakantie die je niet snel zult vergeten! En wat je zeker niet moet missen is een diner in het restaurant. Heerlijke huisgemaakte gerechten en vers gevangen vis.
| Vanaf € 579.00 | Meer informatie Boek reis |
Polydefkis
Polydefkis is een echte topper in ons aanbod. Gelegen in het gezellige centrum van Kamari en op steenworp afstand van het strand. Hier heb je alles binnen handbereik. Extra fijn is dat ondanks Polydefkis in het centrum ligt het hier heerlijk rustig is. Er heerst een ontspannen sfeer en naast het grote zwembad is er ook een klein zwembad met ligstoelen waar heerlijk gerelaxt kan worden. Daarnaast heb je de keuze uit standaard appartementen en de volledig gerenoveerde superior appartementen. De vriendelijke familie zorgt dat het je aan niets ontbreekt tijdens je vakantie en heten je van harte welkom. De ochtend begint hier al goed met een fijn ontbijtbuffet onder de pergola en na het ontbijt is het tijd om plannen te maken; zwembad, strand of een tour over het eiland. Vakantie is tenslotte doen waar je zin in het.
| Vanaf € 518.00 | Meer informatie Boek reis |


