Villas Pantheon
De schitterende Villas Pantheon hebben een prachtige ligging, op de top van de Caldera. Het is er heel rustig, waardoor je er bijna niks hoort. Ideaal dus, om helemaal te ontspannen en weg te dromen. Bijvoorbeeld in de gezamelijke jacuzzi, waar je al bubbelend van een waanzinnig mooi uitzicht op de Caldera kunt genieten. Vanuit de comfortabele studio kijk je uit op de Caldera; vanaf het balkon, maar ook al luierend vanuit je bed. De algemene villa biedt zee of bergzicht, net als de villa met privézwembad, waar je in alle privacy van een heerlijke vakantie kunt genieten.
Vergelijkbare reizen
Santorini Palace
Op zoek naar een hotel op loopafstand van het centrum van Fira en met een prachtig uitzicht? Santorini Palace is dan de beste keuze. De kamers zijn comfortabel en in natuurtinten ingericht en op de fijne matrassen is het elke ochtend fijn wakker worden. Een dag het centrum verkennen of een dag aan het zwembad? Vanuit dit hotel is alles mogelijk, maar eerst genieten van een heerlijk ontbijtje.
Vanaf € 1,103.00 | Meer informatie Boek reis |
Paradise Resort
Hotel Paradise Resort ligt in het kleine centrum van Akrotiri, het hotel is gebouwd als een klein dorpje met het zwembad als middelpunt. In de mooie tuin is het heerlijk relaxen. De kamers zijn eenvoudig maar netjes ingericht dus niet voor luxe paarden. De supermarkt, taverna en de bushalte liggen vlakbij en vanuit hier kun je alle 'Must sees' van het eiland af. Breng een bezoekje aan Akrotiri: de archeologische stad, of het bijzondere rode strand. Beide liggen op een steenworp afstand. Wat je ook zeker niet moet missen is de fantastische zonsondergang vanaf de oude vuurtoren. Neem een kleedje mee en een hapje en een drankje en geniet!
Vanaf € 622.00 | Meer informatie Boek reis |
Hotel Atlas Boutique
Het knusse hotel Atlas Boutique heeft een fijne ligging. Op maar een paar stappen lopen van het strand en het centrum van Kamari is ook al binnen een wandeling van ongeveer vijf minuten te bereiken. De ruime en lichte kamers zijn modern ingericht, alles is voornamelijk wit en het bed heeft een kleurrijk hoofdbord. Deze smaakvolle inrichting is overal in het hotel terug te vinden, bijvoorbeeld bij het zwembad waar moderne witte strandstoelen staan. Een fijne plek om met een vrolijke cocktail van de poolbar te genieten.
Vanaf € 599.00 | Meer informatie Boek reis |