Agriturismo Terrenia - inclusief huurauto

Via een smal landweggetje vlakbij het historische kuststadje Taormina bereik je het uitgestrekte landgoed van Secrets Agriturismo Terrenia. Het Italiaans-Duitse echtpaar Beate en Nicolo wacht je met een brede glimlach op aan de poort. Logisch ook: ze wonen hier in een oase van stilte en rust, maar mét heel veel bezienswaardigheden in de buurt. Aan de ene kant is er uitzicht op de imposante top van de vulkaan Etna en het eeuwenoude kasteel Calatabiano. Kijk je naar de andere kant dan zie je de daken van Taormina en het dorpje Castelmola. Daar ga je automatisch van glimlachen. Het uitgestrekte landgoed van Agriturismo Terrania is betoverend en indrukwekkend: overal waar je kijkt zie je noten- en fruitbomen. Afhankelijk van het seizoen hangen ze vol met rijpe perziken, citroenen, sinaasappels, mandarijnen en abrikozen. De bomen zorgen voor welkome schaduw als je op een bedje bij het grote zwembad ligt te luieren. In de gerestaureerde wijnboerderij is het charmante restaurant en een groot deel van de kamers. De romantische kamers zijn geheel ingericht in traditionele Siciliaanse stijl met tegelvloeren en originele houten details. 's Avonds tovert de kok voor de gasten allerlei smakelijke seizoensgerechten op tafel - deels bereid met producten die hij 's ochtends nog op het erf plukte. En als je hier dan zit, op het terras, met een goed glas Siciliaanse wijn en uitzicht op al dat moois, dan wil je eigenlijk niks anders meer. Toch is Terrenia het perfecte vertrekpunt voor allerlei tochtjes. Naar de vruchtbare hellingen van de vulkaan, het beeldschone Taormina met haar Griekse amfitheater en exclusieve modewinkels, het pittoreske dorpje Castelmola, de stranden van Giardini Naxos of met een panoramische lift naar het kasteel Calatabiano. En dan bij terugkomst een wandeling maken door het drie hectare grote landgoed van de agriturismo en alle geuren en kleuren in je opnemen. Mooier wordt het niet.

Vanaf € 564,00
 
 

Vergelijkbare reizen

Fly-drive Klassiek Sicilië

Fly-drive Klassiek Sicilië
Kras.nl

Individuele rondreis Italië, Sicilië inclusief huurauto inclusief ontbijt, met o.a. Taormina, Palermo, Agrigento, Syracuse, Cefalù en de Etna

Vanaf € 568.00 Meer informatie Boek reis

Appartementen Villa Galati

Appartementen Villa Galati
DeJongIntra.nl

Verzorgd complex met slechts 17 appartementen.

Vanaf € 250.00 Meer informatie Boek reis

Hotel Casa Turchetti

Hotel Casa Turchetti
Sunweb Zomer

Midden in het centrum van het karakteristieke stadje Taormina vind je het bijzondere Casa Turchetti. Een gemoedelijk en kleinschalig hotel dat gevestigd is in een voormalig klooster, dat jaren later dienst deed als de muziekschool van Maestro Turchetti en vervolgens werd omgetoverd tot uniek hotel. Bij aankomst in Casa Turchetti word je warm onthaald door de vriendelijke en gastvrije eigenaresse Francesca, die voor alle gasten zorgt als een echte 'Italiaanse mamma'. Zo maakt Francesca iedere morgen een feestje van het ontbijt: met uit allerlei soorten vers fruit, allemaal afkomstig van lokale boertjes uit het Etna gebied, zelfgemaakte jams en zelfgebakken taarten, die allemaal even lekker zijn. De kamers van Casa Turchetti zijn erg bijzonder. Die zijn heel klassiek, maar luxe en erg comfortabel ingericht voor Siciliaanse begrippen: grote bedden met handgeweven satijnkatoenen lakens, authentiek marmer op de vloeren en fijne regendouches. En hebben allemaal iets unieks. Een erg leuk detail is dat elke kamer is vernoemd naar een instrument, als knipoog naar de oude muziekschool. Het meest bijzondere en vooral allerfijnste plekje van het hotel is het terras bovenop het dak. Hiervandaan heb je een betoverend uitzicht over de kristalblauwe zee, de Etna en de oude binnenstad. Je kijkt je ogen uit en ontdekt steeds weer iets nieuws, hoe langer je kijkt. Hoewel je je hier recht boven de hoofdstraat van Taormina bevindt, is het er een oase van rust. Vooral op een van de ligbedjes met je gezicht in de zon en een koud glas spremuto naast je, is het hier grandioos genieten.

Vanaf € 739.00 Meer informatie Boek reis