App. Villaggio Alkantara
Villaggio Alkantara ligt in een mooie groene omgeving. Het zwembad is een fijne plek om te genieten van het zonnetje terwijl de kinderen zich prima vermaken met het animatieteam. Het strand ligt op een kwartiertje afstand lopen. Met de bus kun je naar het gezellige centrum van Giardini Naxos.
Vergelijkbare reizen
Villa Sant'Antonio
Vanuit hotel Sant'Antonio ben je binnen een paar minuten in het historische centrum, waar je een aantal gezellige bars en restaurantjes vind. Ook ligt het hotel dicht bij het strand, zo heb je alles binnen handbereik. In dit authentieke hotel proef je de echte Siciliaanse cultuur. Het hotel beschikt over ruime en nette kamers en heeft erg gastvrij personeel. Perfect om het prachtige Sicilië te ontdekken.
| Vanaf € 379.00 | Meer informatie Boek reis |
Appartementen Villa Galati
Verzorgd complex met slechts 17 appartementen.
| Vanaf € 93.50 | Meer informatie Boek reis |
Naxos Beach Resort
Schitterend vakantiecomplex behorend tot de hotelketen Atahotels met hotelkamers en villette; kamers gelegen in vrijstaande gebouwen verspreid over het terrein.
| Vanaf € 45.00 | Meer informatie Boek reis |

