Cefalù in Casa
Terwijl je uitkijkt over Cefalù en de zee, ruik je de geur van vers gezette koffie en gebakken eieren voor het ontbijt. Dat is het leuke aan deze appartementen, de keuken op het terras, koken en toch lekker buiten zijn. Je denkt aan de plannen voor vandaag, heerlijk slenteren door de straatjes van het historische centrum met de vele winkeltjes en restaurantjes en in de namiddag een frisse duik in het zwembad. En de rest van de dagen? Een tochtje door de omgeving, naar het strand of gewoon lekker in de tuin van Cefalù in Casa. Dat zien we dan wel weer. Zo gemakkelijk met de bijgeboekte huurauto.
Vergelijkbare reizen
Fly-drive Siciliaanse Schatten
Individuele rondreis Italië, Sicilië incl. huurauto en ontbijt, met o.a. Taormina, Palermo, Agrigento, Syracuse, Cefalù en de Etna vulkaan
| Vanaf € 1,007.00 | Meer informatie Boek reis |
Appartementen Le Tartarughe
Kleinschalig appartementencomplex in het gezellige centrum van Letojanni.
| Vanaf € 92.00 | Meer informatie Boek reis |
Hotel Elios
Hotel Elios is een typisch Siciliaans hotel. Vanaf het dakterras heeft u een prachtig uitzicht over Taormina en de Middellandse Zee. Het hotel bevindt zich op loopafstand van het centrum. U verblijft hier om te genieten van een rustige, ontspannen vakantie.
| Vanaf € 404.00 | Meer informatie Boek reis |



