Cruise van Amsterdam naar Venetië - MSC Magnifica

Groter, mooier en luxer.... dat is het MSC Magnifica, het allernieuwste paradepaardje van de Italiaanse rederij MSC Cruises. Magnifica, de naam belooft het al: u gaat genieten van een magnifieke cruise! En op 9 maart 2010 is het dan zover. Dan vertrekt dit gloednieuwe schip vanuit Amsterdam op haar maidentrip naar Venetië. En vanzelfsprekend zijn wij er als één van de eersten weer in geslaagd deze cruise supervoordelig (compleet verzorgd, nérgens voordeliger!) aan te bieden. Vanuit onze eigen hoofdstad varen we naar het zonnige zuiden. U heeft onderweg volop tijd voor de Portugese hoodstad Lissabon en in Palma de Mallorca kunt u 's avonds een terrasje pakken aan de met palmen omzoomde jachthaven. En op de Ramblas in Barcelona is het voorjaar ook al volop begonnen. Vanuit Napels kunt u naar het eiland Capri, de Amalfi-kust of Pompeii. Tenslotte vaart de MSC Magnifca via Sicilië en Dubrovnik naar eindbestemming Venetië. Vanzelfsprekend reist u met ons compleet verzorgd, dus alle maaltijden, transfer en vliegreis terug zijn standaard inbegrepen. Wat een TOPdeal... cruisen doet u met KRAS.NL!

Vanaf € 1.459,00
 
 

Vergelijkbare reizen

8-daagse rondreis Sicilië Compleet - Palermo

8-daagse rondreis Sicilië Compleet - Palermo
TUI.nl

Op Sicilië kunt u genieten van cultuur, natuur, prachtig weer en culinaire hoogtepunten. De beste manier om Sicilië te ontdekken is per auto. Deze zeer complete autorondreis geeft u een goed beeld van de natuur, cultuur, bevolking en rijke historie van dit schitterende eiland. Van het heuvelachtige groene binnenland, tot de zoutvlaktes aan de oostkust, van idyllische stranden tot de indrukwekkende tempels in het zuiden. Sicilië heeft het allemaal!

Vanaf € 786.00 Meer informatie Boek reis

Hotel Baia del Capitano

Hotel Baia del Capitano
Sunweb Zomer

Deze authentiek Mediteraans ingerichte accommodatie ligt op loopafstand van het heerlijke zandstrand, maar je kunt ook het shuttlebusje nemen. In de heldere zee kun je rondom de klif prachtige visjes spotten. Ook ben je zo in de oude binnenstad van Cefalu. De kamers zijn ruim en verzorgd en het hotel heeft bovendien een zwembad dat is omringt door mooie olijbomen. Geniet hier van ultieme rust en ontspanning op je vakantie!

Vanaf € 479.00 Meer informatie Boek reis

Le Residenze Archimede

Le Residenze Archimede
DeJongIntra.nl

Prachtige accommodatie met modern ingerichte appartementen.

Vanaf € 95.85 Meer informatie Boek reis