Villa Giardini

Zoveel ruimte, een heerlijke tuin rondom het zwembad en toch dicht bij het gezellige centrum van Giardini Naxos. Dat maakt Villa Giardini bijzonder. De appartementen zijn ruim en beschikken allen over een balkon, maar zijn redelijk basic qua inrichting. Wel wordt het appartement een aantal maal per week schoongemaakt. Dat is wel zo lekker, het is tenslotte vakantie! Loop de heuvel af naar de baai van Giardini Naxos, hier vind je naast een breed zandstrand, ook vele restaurants als je een keer niet zelf wilt koken.

Vanaf € 441,00
 
 

Vergelijkbare reizen

Villa's Fontana Barone

Villa's Fontana Barone
TUI.nl

Ahh, hier wil je wel altijd blijven. De villa's zijn niet alleen ruim maar hebben alles wat je maar kunt bedenken voor een heerlijke vakantie. De complete keuken op het terras onder de pergola geeft het ultieme vakantiegevoel. Lekker de hele dag buiten. Een hele dag in en om het zwembad heeft de kinderen hongerig gemaakt en ze kunnen niet wachten tot de BBQ wordt aangestoken. Gezellig samen eten op het terras tussen de olijfbomen en plannen maken voor de volgende dagen. Met de bijgeboekte huurauto kun je alle kanten op zodat je nog veel meer van dit geweldige eiland kunt zien.

Vanaf € 650.00 Meer informatie Boek reis

Sylesia

Sylesia
TUI.nl

Alsof je bij vrienden bent. Zo voelt het in dit gezellige familie hotel. Bij het ontbijt kom je niets te kort en de eigenaars doen alles om de vakantie onvergetelijk te maken. In het centrum van Letojanni en het strand vlakbij is het eigenlijk al goed en als je een dagje wat anders wilt, hebben de eigenaars hele goede tips voor je. Wat in ieder geval een aanrader is, 's avonds bij de ondergaande zon genieten van een aperitief op het dakterras met uitzicht op Taormina, onvergetelijk!

Vanaf € 519.00 Meer informatie Boek reis

Appartementen Le Tartarughe Mare

Appartementen Le Tartarughe Mare
DeJongIntra.nl

Kleinschalig appartementencomplex in het gezellige centrum van Letojanni.

Vanaf € 119.00 Meer informatie Boek reis