Overwinteren Sri Lanka - Olenka Sunside Beach Hotel

Olenka Beach Hotel: hotel direct aan het lange zandstrand!Sri Lanka heeft de toeristen die naar het eiland komen veel te bieden. Qua natuur kan men hier terecht voor de vele boeddhistische bezienswaardigheden en de koloniale overblijfselen van de Engelsen en de Hollanders. De natuur is afwisselend en het heeft schitterende witte zandstranden en een bergachtig binnenland met diverse mooie natuurgebieden met een tropische flora en fauna. Deze winter het koude Nederland ontvluchten op Sri Lanka... een uitstekende keuze!

Vanaf € 1.369,00
 
 

Vergelijkbare reizen

Paradise Beach

Paradise Beach
TUI.nl

Paradise Beach is de perfecte locatie voor een ontspannen vakantie. Gelegen op slechts vijf minuten rijden van het gezellig Negombo waar je diverse restaurants en bars vindt. Relax aan het goudgele strand of plof neer op een van de ligstoelen rondom het zwembad. Een echte aanrader!

Vanaf € 848.00 Meer informatie Boek reis

Sri Lanka Klassiek + Pandanus Beach Resort & Spa

Sri Lanka Klassiek + Pandanus Beach Resort & Spa
Kras.nl

Vlieg-/busreis Sri Lanka incl. ontbijt en diner met o.a. Anuradhapura, Sigiriya, Dambulla, Kandy, Galle en 4* plus strandverlenging

Vanaf € 1,659.00 Meer informatie Boek reis