9-daagse rondreis Het Surinaamse Ritme
Houd je van fietsen en ga je er graag zelfstandig op uit, dan is deze reis iets voor jou. Geuren en kleuren, natuur en cultuur; alles komt beter tot z'n recht vanaf het stalen ros. Dit is ook dé manier om een praatje te maken onderweg. In het Nederlands natuurlijk. Aan Nederlandse invloeden ontkom je sowieso niet deze reis. Denk alleen al aan de plekken waar je logeert: Groningen en Domburg. In Suriname fiets je van de ene naar de andere plaats in één dag. Volg het Surinaamse ritme en geniet!
Vergelijkbare reizen
Bergendal Eco & Cultural River Resort
Verscholen in het tropische regenwoud, aan de oever van de Suriname rivier ligt het Bergendal Eco & Cultural River Resort dat in 2012 is bekroond met het internationaal erkende Travelife Gold duurzaamheidskeurmerk. De unieke architectuur, luxe en het uitgebreide comfort van de lodges maken het onderscheid ten opzicht van andere resorts in het 'bos'. Bergendal is een plek om optimaal te relaxen en te genieten van de omringende natuur. Op het terras of balkon van uw lodge, bij het zwembad, in het open restaurant of op de chill out steiger boven de rivier, de jungle is nooit ver. Wilt u meer dan dat, dan is er het naastgelegen Bergendal Adventure Center waar uiteenlopende activiteiten een verblijf tot een ervaring maken. Van rustgevende activiteiten als vogels observeren tot avontuurlijke uitdagingen als de Canopy zipline waarbij u aan een kabel door het bladerdak van het regenwoud zoeft.
Vanaf € 1,042.00 | Meer informatie Boek reis |
Rondreis Kleurrijk Suriname
Vlieg-/busreis inclusief ontbijt met o.a. Paramaribo, Nieuw Nickerie, Bigi Pan en Commewijne district
Vanaf € 1,189.00 | Meer informatie Boek reis |
Bloemendaal
Bloemendaal doet haar naam alle eer aan! Deze accommodatie ligt in een oase van bloemen, vogels van alle pluimage en de Saramaccarivier voor de deur. In deze sfeer bevinden zich een zwembad met binnen handbereik een barretje voor een verfrissend drankje en een aantal nieuwbouwhuizen in oud koloniale sfeer waar de appartementen zijn gevestigd. U kunt er zelf kokkerellen, maar bent u in de greep van de grote vakantie luiheid, dan kan de kok een Surinaamse of internationale maaltijd voor u bereiden. In de omgeving kunt u wandelen, fietsen, vissen of varen. Bijzonder zijn de vaartochten met de Pikin Gudu. Afhankelijk van het tijdstip hebt u kans om de aapjes in de takken van de bomen te zien buitelen of de machtige slag van een zeekoestaart in het water te spotten. Prachtige wilde bloemen in het oerwoud, een toekan die over fladdert, terwijl het hele bos met de opkomende of ondergaande zon weer tot leven komt. Maar lekker met een boekje relaxen op een ligstoel aan het zwembad, dat blijft toch het ultieme vakantie-genieten!
Vanaf € 1,083.00 | Meer informatie Boek reis |