App. PrimeSelect Los Alisios - all inclusive
Appartementen PrimeSelect Los Alisios zijn onlangs gerenoveerd en hebben, naast een goede ligging, veel comfort en zijn erg ruim. Hierdoor zijn ze gelijk erg geschikt voor gezinnen met kinderen. Maar naast de ruimte is het ook nog eens een fijne ligging voor als je op zoek bent naar een zonvakantie met alles bij de hand. Zo ligt het zandstrand op loopafstand en verblijf je hier aan de rand van het centrum van Los Cristianos, waardoor de levendigheid eenvoudig op te zoeken is. Tevens kun je als gast gebruik maken van een shuttlebusje naar het strand, handig! De appartementen zijn gebouwd rondom het zwembad, wat als het ware de binnentuin van het appartementencomplex is. Naast waterpret is het ook een aangename plek om te werken aan een zomers kleurtje; de ligstoelen staan hier al voor je klaar! In het buffetrestaurant worden alle smakelijke gerechten geserveerd. Heerlijk, met een verblijf op basis van all inclusive!
Vergelijkbare reizen
Hotel Be Live Adults Only Tenerife - halfpension
Hotel Be Live Adults Only Tenerife is perfect als je op zoek bent naar een heerlijk rustig verblijf zonder kinderen. In dit comfortabele hotel kun je volop genieten van een goede service én en centrale ligging. Want zowel het centrum van Puerto de la Cruz als het strand, liggen beide op loopafstand. Rondom het zwembad kun je tussen de palmbomen een ligbedje uitzoeken en er is een uitgebreid all inclusive programma met internationale gerechten.
| Vanaf € 559.00 | Meer informatie Boek reis |
Apartamentos Tenerife Royal Gardens
Apartamentos Tenerife Royal Gardens is een groot complex met appartementen in Playa de las Americas. De appartementen zijn geschikt voor een maximale bezetting van 6 personen en de studio's kunnen 3 personen herbergen. Op het terrein vindt u een groot buitenzwembad dat garant staat voor vele uren waterpret. Wilt u tussendoor een lekker drankje of hapje bestellen, dan gaat u naar de snackbar. Ook kunt u zich natuurlijk even terugtrekken in uw eigen appartement en op uw balkon genieten van een zelf bereide lunch. Houdt u daarna een siesta of wordt het een middagje zonnebaden op het strand? Vanuit Apartamentos Tenerife Royal Gardens is het maar 1 minuut wandelen naar Playa las Vistas.
| Vanaf € 137.00 | Meer informatie Boek reis |
Hotel Jardin Tecina
Te midden van een prachtige weelderige tuin vind je Hotel Jardin Tecina in Playa de Santiago. Het sfeervolle hotel is gebouwd op een klif en het zal je daarom niet verbazen dat je vanaf hier een adembenemend uitzicht hebt over de Atlantische Oceaan en buureiland Tenerife. Dit kindvriendelijke hotel biedt stijlvolle kamers die allemaal een eigen balkon hebben. Met maar liefst 4 restaurants kun je hier je gastronomische hart ophalen. Van typisch Canarische lekkernijen tot uitgebreide buffetten, de keuze is oneindig. Lekker ontspannen in de sauna om daarna een verkoelende duik in het zwembad te nemen? Of je swing oefenen op de golfbaan om daarna een lekker drankje te drinken op het zonneterras? Alle ingrediënten voor een onvergetelijke vakantie zijn aanwezig. Voor de jongere reizigers is er bovendien een mini club en een speciaal kinderbad.
| Vanaf € 749.00 | Meer informatie Boek reis |

