Appartementen Aguamar
Ruim opgezet appartementencomplex in het rustige gedeelte van Los Christianos. Modern en comfortabel ingerichte ruime appartementen en daarom ook zeer geschikt voor een gezinsvakantie!
Vergelijkbare reizen
Parque Santiago IV
Parque Santiago IV is een fijn appartementencomplex, met een unieke ligging direct aan de wandelboulevard. Supermarkten, eetgelegenheden en barretjes vind je in de bruisende omgeving. De appartementen zijn comfortabel ingericht en de service is perfect. In de mooie, beschutte tuin bevinden zich twee grote zwembaden en een heerlijk zonneterras. Daarnaast heb je ook de mogelijkheid om gebruik te maken van de algemene faciliteiten van Parque Santiago III. Hier bevind zich onder andere een zwembad met waterglijbanen, leuk voor de kids!
| Vanaf € 573.00 | Meer informatie Boek reis |
App. Parque Vacacional Eden
Appartementen Parque Vacacional Eden ligt op een rustige locatie in Puerto de la Cruz, een geliefde badplaats in het noorden van Tenerife. Het gezellige centrum bereik je met een kleine wandeling óf met de gratis shuttlebus die op doordeweekse dagen rijdt. Eén van de populairste attracties van het eiland, namelijk het prachtige dierenpark Loro Parque, ligt op een ruime kilometer afstand. De reeks aan faciliteiten in dit hotel is oneindig. Zo heeft dit hotel maar liefst 4 zwembaden, waaronder een nudistenbad op het dakterras en een kinderbad. In de prachtige tuin rondom het hotel kun je optimaal genieten van het natuurschoon terwijl je bijvoorbeeld een potje mini golf of tennis speelt. Om te ontspannen kun je een bezoek brengen aan de sauna. De ruime kamers van Appartementen Parque Vacacional Eden zijn comfortabel ingericht en van alle gemakken voorzien. Zo heb je een kitchenette en een eigen balkon of terras. Voor een heerlijke maaltijd buiten de deur kun je terecht bij restaurant Guacimara of Salon Eden. Een verkoelend drankje drinken terwijl je uitkijkt over het eiland kan in het café, waar 2 keer per week live muziek wordt gespeeld.
| Vanaf € 429.00 | Meer informatie Boek reis |
Appartementen Aguamar
Ruim opgezet appartementencomplex in het rustige gedeelte van Los Christianos. Modern en comfortabel ingerichte ruime appartementen en daarom ook zeer geschikt voor een gezinsvakantie!
| Vanaf € 333.00 | Meer informatie Boek reis |


