Europe Villa Cortes Hotel
Een mooi hotel in Mexicaanse stijl ingericht, met uitzicht op de Atlanische oceaan.
Vergelijkbare reizen
Hotel Bahia Principe San Felipe - halfpension
Hotel Bahia Principe San Felipe is een zeer compleet familiehotel met alle ingrediënten voor een heerlijke vakantie aan de noordkant van Tenerife. Vlak bij het hotel tref je de beroemde Lagos de Martiánez aan; dit openluchtzwembad is zowel bij locals als toeristen erg populair. Het authentieke centrum van Puerto de la Cruz ligt vrijwel gelijk voor de deur. De ruime kamers van Hotel Bahia Principe San Felipe zijn comfortabel en een aantal kamers kijken uit op de prachtige El Teide berg of over zee. In het buffetrestaurant staan de lokale en internationale gerechten voor je klaar, terwijl je ook nog kunt kiezen voor Italiaans of mediterraans gerechten in het à-la-carterestaurant. Het zwembad is omgeven door tropische begroeiing en nodigt uit voor een heerlijke duik, of om te ontspannen op een ligbedje. Maar dit hotel staat ook bekend vanwege de fantastische wellnessfaciliteiten; met moderne faciliteiten en uitgebreide behandelingstherapieën kun je hier helemaal tor rust komen. De hot stones massage is een belevenis op zich. De stenen die ze hiervoor gebruiken zijn vulkanische stenen van de Canarische Eilanden.
| Vanaf € 694.00 | Meer informatie Boek reis |
App. Callaomar - inclusief auto
Wat is het toch genieten bij Appartementen Callaomar! Het vakantieverblijf is heerlijk rustig gelegen en de vriendelijke gastheer Victor zorgt er iedere dag weer voor dat wij hier een onbezorgde vakantie hebben. Ons appartement is heerlijk ruim en schoon. Daarnaast hebben we vanaf ons balkon een prachtig uitzicht op zee. Lekker zwemmen in het mooie zwembad, luieren op het zonneterras of een potje tafeltennis spelen... Dit is pas op en top vakantie. Wij weten nu al waar we gaan verblijven tijdens de volgende vakantie op Tenerife! Binnen een kwartiertje lopen zijn we in het kleine plaatsje Callao Salveje. Het is een rustig plaatsje waar altijd een ontspannen sfeer hangt. Het lijkt net of de tijd hier stil heeft gestaan en wij vinden het dan ook de perfecte bestemming om helemaal tot rust te komen. Hoewel het lekker rustig is, vind je er wel leuke barretjes en wat restaurants. Het is zeker de moeite waard om eens te gaan eten bij één van deze restaurantjes, want hier proef je nog het échte Spanje.
| Vanaf € 469.00 | Meer informatie Boek reis |
Hotel Be Live Experience La Niña
Het elegante Hotel Be Live Experience La Niña is een heerlijk hotel. Tenminste, als je op zoek bent naar een verzorgd hotel waarvan ook de ligging nog eens goed is. Zo loop je eenvoudig naar het Fañabé of La Pinta strand, maar sta je na een korte wandeling ook zo in het centrum van Costa Adeje. Uiteraard mag ook de gezellige boulevard niet ontbreken; vol met leuke en gezellige eettentjes. De moderne kamers van Hotel Be Live Experience La Niña zijn comfortabel ingericht. Na een goede nachtrust heb je vele opties om gedurende de dag de lekkerste lokale en internationale gerechten uit te proberen; het all inclusive programma zorgt ervoor dat je hier geen omkijken naar hebt. Daarnaast zijn er meerdere gezellige barretjes, zodat je ook in de avonduren nog genoeg vermaak kunt vinden. Wat dit hotel erg aantrekkelijk maakt is het wellnesscenter. Ontspannen op vakantie is natuurlijk altijd al heerlijk, maar hier worden zelfs professionele therapeutische massagebehandelingen gegeven. Erna kun je nog even relaxen in het binnenzwembad. Ga je liever de spieren aanspannen? Dan is er ook een fitnessruimte aanwezig in het complex.
| Vanaf € 809.00 | Meer informatie Boek reis |

