Hotel Be Live Adults Only Tenerife - halfpension
Hotel Be Live Adults Only Tenerife is perfect als je op zoek bent naar een heerlijk rustig verblijf zonder kinderen. In dit comfortabele hotel kun je volop genieten van een goede service én en centrale ligging. Want zowel het centrum van Puerto de la Cruz als het strand, liggen beide op loopafstand. Rondom het zwembad kun je tussen de palmbomen een ligbedje uitzoeken en er is een uitgebreid all inclusive programma met internationale gerechten.
Vergelijkbare reizen
Aparthotel Caledonia Udalla Park
Aparthotel Caledonia Udalla Park is een gemoedelijk complex in Playa de las Americas. Het heeft een gunstige ligging ten opzichte van het strand en het centrum, u kunt de afstanden gewoon te voet afleggen. Begin de dag met een frisse duik in het buitenzwembad en stel vervolgens in het buffetrestaurant uw ontbijt samen. Wat zijn uw plannen vandaag? Lekkere luieren aan het zwembad, zonnebaden op het strand of uitgebreid shoppen in een van de winkelcentra? Het is ook beslist aan te raden om excursies te plannen zodat u wat meer van Tenerife kunt zien. Na een intensieve dag kunt u heerlijk uitrusten op uw balkon en de dag afsluiten met een lekker drankje.
Vanaf € 190.00 | Meer informatie Boek reis |
Gran Hotel Bahia del Duque
Geweldig, luxueus hotel in het toeristische gedeelte van Costa Adeje.
Vanaf € 807.77 | Meer informatie Boek reis |
Hotel Occidental Santa Cruz
Hotel Occidental Santa Cruz is een stijlvol stadshotel met een perfecte ligging om Santa Cruz de Tenerife te ontdekken. Het hotel ligt op looppafstand van exclusieve winkelstraten, direct tegenover een stadsparkje en is omgeven door palmbomen. De dag begint altijd goed in dit hotel, dankzij het uitgebreide ontbijtbuffet dat iedere morgen voor je klaarstaat. Eventueel kun je dit ook nog aanvullen met een lunch en/of diner in het populaire en veelgeprezen Alfredo restaurant. Wat heerlijk hotel! Net als de rest van Hotel Occidental Santa Cruz zijn de kamers sfeervol, licht en met modern design ingericht. Sommige kamers hebben direct zicht op de Rambla, die naar het stadshart loopt. Als je na een dagje sightseeing zin hebt in ontspanning, is er zelfs nog een fijn en compact zwembad aanwezig op het dak van het hotel. Ook kun je heerlijke cocktails drinken in de loungebar; een ideaal plekje om je avond af te sluiten.
Vanaf € 439.00 | Meer informatie Boek reis |