Aparthotel Rodon House
Het door een gastvrije familie gerunde Aparthotel Rodon House ligt pal aan het strand. Wie helemaal tot rust wil komen en lekker van de zon wil genieten is hier dus aan het juiste adres. Van het zonnetje genieten kan ook bij het zwembad met kinderbad. Rondom het hotel ligt een mooie tuin waar ook een speeltuintje in te vinden is. De ruime studio's en appartementen krijgen door het vele gebruik van de witte kleur een typisch Grieks tintje. In het restaurant bestel je de lekkerste Griekse en Italiaanse gerechten.
Vergelijkbare reizen
Studio Villa Dafni
Villa Dafni staat voor gezelligheid in een sfeervolle omgeving en dat merkt u direct. Bij aankomst wordt u warm welkom geheten door de Nederlansde gastvrouw. Samen met haar man zullen zij gedurende uw vakantie ervoor zorgen dat het u aan niets ontbreekt. Villa Dafni ligt in een rustige omgeving en op loopafstand van het centrum. De studio's zijn omringd door een prachtige tuin evenals het zwembad. Hier kunt u genieten van het zonnetje op een ligbed met een lekker drankje in de hand. Ook het strand is in de buurt, slechts 5 minuutjes lopen. Geniet van uw vakantie in Villa Dafni!
| Vanaf € 219.00 | Meer informatie Boek reis |
App. Makedonia
Welkom in Appartementen Makedonia, waar je door de zeer gastvrije eigenaren Nikos en Elena met open armen wordt ontvangen. Dat is nog eens een goed begin van je zonvakantie op het toch al zo fijne eiland Thassos! De omgeving bestaat uit veel groen en kleurrijke bloemen, met een heerlijk zwembad en een groot zonneterras er tussen in. De eenvoudige, nette appartementen hebben een gunstige ligging, net buiten het gezellige centrum van Potos en op loopafstand van het strand. Ideaal voor een ontspannen vakantie, in een typisch Griekse omgeving. Wanneer je wat meer afwisseling wenst, valt er genoeg moois te ontdekken. Er zijn op het eiland veel prachtige en verscholen plekjes te vinden, die je met bijvoorbeeld een scooter eenvoudig kunt bereiken.
| Vanaf € 149.00 | Meer informatie Boek reis |
Hotel Thalassies Nouveau
Het moderne Thalassies Nouveau ligt direct aan het strand. Het terras waar je kunt ontbijten en dineren ligt pal aan dit strand, waardoor je tijdens het eten geniet van het schitterende uitzicht over zee. In het sfeervolle vissersplaatsje Limenaria liggen een aantal tavernes waar de lekkerste Griekse specialiteiten geserveerd worden, fijn dus dat het hotel midden in het centrum ligt. De kamers van het hotel zijn ruim en de familiekamers hebben een verdieping waar ook nog een slaapplaats is. Er is een fitnesscentrum voor iedereen die zich even in het zweet wilt werken en daarna kun je de spieren laten ontspannen tijdens een weldadige massage.
| Vanaf € 249.00 | Meer informatie Boek reis |
