Villa Manolis
Aan de voet van een heuvel is Villa Manolis te vinden. Dit is een heerlijk rustig plekje, terwijl het strand en kleine centrum van Golden Beach allebei op wandel afstand liggen. Geen zin om te wandelen, maar wel toe aan verkoeling? Dan kun je zo het zwembad inspringen dat voor de villa ligt. Als er kinderen mee reizen kunnen zij zich in het kleine speeltuintje vermaken.
Vergelijkbare reizen
Villa Manolis
Aan de voet van een heuvel is Villa Manolis te vinden. Dit is een heerlijk rustig plekje, terwijl het strand en kleine centrum van Golden Beach allebei op wandel afstand liggen. Geen zin om te wandelen, maar wel toe aan verkoeling? Dan kun je zo het zwembad inspringen dat voor de villa ligt. Als er kinderen mee reizen kunnen zij zich in het kleine speeltuintje vermaken.
Vanaf € 329.00 | Meer informatie Boek reis |
Hotel Alea & Suites
Hotel Alea & Suites is een mooi hotel vlakbij het idillysche plaatsje Prinos, aan de noordwestkust van het eiland Thassos. Dicht bij het hotel is een bushalte waar de bus naar Thassos-stad vertrekt voor een leuk dagje uit. Met het zandstrand voor de deur kun je in deze Secret na het ontbijt meteen het strand op stappen en een duik in de helderblauwe zee nemen. Het hotel is gebouwd in moderne en elegante stijl en is perfect voor iedereen die wil relaxen, maar ook de mogelijkheid wil hebben om lekker actief bezig te zijn. Hier hoef je je namelijk geen moment te vervelen. Een enthousiast animatieteam organiseerd leuke activiteiten voor jong en oud. Maar kinderen zullen zich vooral vermaken in de miniclub! Je kunt heerlijk dineren in het buffetrestaurant, maar 1 keer per week is ook een reservering in het à-la-carte restaurant op het dak mogelijk, waar je in stijl van haute cuisine kunt genieten. Ook kun je een tafeltje in de Griekse taverna op het strand reserveren. Overdag zijn de Almyra bar bij het strand en de Alion bar bij het zwembad de beste plekken om een verfrissend drankje tijdens het zonnen te halen.
Vanaf € 579.00 | Meer informatie Boek reis |
App. Ioli
Appartementen Ioli is een leuk, kleinschalig complex. Uiteraard is er een zwembad waar u met een drankje in de hand kunt genieten van die warme Griekse zon. Er is geen receptie, maar de beheerder van het complex staat tijdens uw vakantie voor u klaar. Het strand en het centrum liggen op loopafstand, dus wilt u het appartement verlaten is er ook buiten het complex genoeg te doen. In het centrum zijn vele leuke winkeltjes, barretjes en restaurantjes waar u zich de hele dag kunt vermaken. Kortom, alle ingredienten voor een top vakantie!
Vanaf € 199.00 | Meer informatie Boek reis |