Grand Hotel Principe di Piemonte

Zeer prestigieus hotel, behorende tot de keten 'Small Luxury Hotels of the World'.

Vanaf € 61,20
 
 

Vergelijkbare reizen

Innocenti

Innocenti
TUI.nl

Hotel Innocenti heeft een perfecte ligging middenin het centrum van Montecatini Terme en wordt gerund door een trotse familie. Dit eenvoudige hotel is verdeeld over twee gebouwen en beschikt over simpele kamers. Vanaf hier kun je gemakkelijk heel veel uitstapjes maken naar de historische steden als Florence, Pisa, en Luca. Dus zoek je een bruisend hotel, in het centrum van de stad tegen een zeer scherpe prijs? Dan is dit hotel een prima keuze.

Vanaf € 138.00 Meer informatie Boek reis

8-daagse rondreis Toscane & Ligurië

8-daagse rondreis Toscane & Ligurië
TUI.nl

Lekker een week er tussenuit, blij worden van de goede dingen die Italië te bieden heeft. Deze reis combineert het mooie Toscane met kleurrijk Ligurië. Bezoek Toscaanse hoogtepunten zoals Pisa, Lucca en natuurlijk Florence. Hierna zet je koers naar de kust, daar wachten de kleurrijke dorpen van Cinque Terre. En om deze heerlijke Italiaanse mix af te sluiten bezoek je mondain Portofino en havenstad Genua. Op en top genieten van Italië op haar mooist. Deze rondreis kun je nu ook boeken in een pakket inclusief vlucht en autohuur.

Vanaf € 714.00 Meer informatie Boek reis

Orbetello

Orbetello
TUI.nl

Camping Orbetello is vrijwel helemaal omgeven door 'groen' en ligt zo ongeveer aan de zee. Een minuutje lopen en je loopt al op het langzaam aflopende en kindvriendelijke strand. Behalve in de zee kun je op de camping ook perfect zwemmen in het nieuw aangelegde zwembad van olympisch formaat om daarna even weer uit te blazen in het bubbelbad. Voor de jongste kampeerders is er uiteraard een kinderbad voor de waterpret. En als de kids zich zelf niet vermaken is er altijd nog de kinderclub voor kinderen van 4 tot 11 jaar waar er wat af wordt geknutseld en waar ze zich met de nieuwe vakantievriendjes perfect vermaken. Een dagje cultuur snuiven? In Albinia stap je zo op de trein naar Rome. Maar vergeet ook Siena niet, de historische stad waar twee keer per jaar de Palio wordt gehouden. Het plein - Piazza del Campo - en de Dom moet je gezien hebben.

Vanaf € 80.00 Meer informatie Boek reis