Le Renaie

Hotel Le Renaie heeft een mooie ligging op de top van een heuvel tussen wijngaarden, cipressen en olijfbomen, nabij San Gimignano. De ideale locatie voor degene die op zoek is naar typische Toscaanse gastvrijheid. Vanuit Le Renaie zijn de hoogtepunten van Toscane, zoals Siena, Florence en de Chianti binnen handbereik. Deze accommodatie kun je nu ook boeken in een pakket inclusief vlucht en autohuur.

Vanaf € 603,00
 
 

Vergelijkbare reizen

10-daagse busreis Toscaanse hoogtepunten

10-daagse busreis Toscaanse hoogtepunten
DeJongIntra.nl

Mooie reis naar Montecatini Terme, centraal gelegen in Toscane om zeer mooie excursies te maken. We verblijven in het sfeervolle Hotel Montebello in het centrum.

Vanaf € 599.00 Meer informatie Boek reis

Le Pianacce

Le Pianacce
TUI.nl

Camping Le Pianacce in Castagneto is een mooie schaduwrijke, terrassen camping in het prachtige Toscaanse heuvellandschap. Strandliefhebbers moeten ongeveer 6 kilometer rijden, maar dat doe je zo met de auto. In het hoogseizoen hoef je niet eens met de auto want dan rijdt er een gratis shuttle waar je gebruik van kunt maken. Voor het alledaagse vermaak vind je op Le Pianacce zwembaden, prima sportvoorzieningen, een uitgebreide miniclub en last but not least is daar het animatieprogramma voor kids van 2-7 jaar en van 7-12 jaar. Daar ga je ze vinden met hun nieuwe vriendjes en vriendinnetjes. Een dag eropuit? Zeker doen, want Toscane zou Toscane niet zijn als daar niet een paar ongelofelijk mooie hoogtepunten te bezichtigen zouden zijn. Denk maar eens aan Pisa met haar wereldberoemde scheve toren of Florence, dat je met recht een openluchtmuseum zou kunnen noemen. En dan hebben we het nog niet over Lucca, San Gimignano of Siena. De vakantie wordt te kort!

Vanaf € 83.00 Meer informatie Boek reis

Borgo di Colleoli

Borgo di Colleoli
TUI.nl

Glooiende heuvels, heerlijke zomerzon en Italiaanse dolce vita. Borgo di Colleoli ligt in Palaia, midden in Toscane, en niet ver van bekende steden als Pisa en Lucca. Het is een ruim opgezet complex met prachtige vergezichten, bestaande uit meerdere gebouwen. Je verblijft in appartementen op 4* niveau, die sfeervol zijn ingericht. Zeer fotogenieke accommodatie of je nu reist in voorjaar, zomer of herfst en ook goed bereikbaar vanaf de luchthaven van Pisa. Zowel geschikt voor families, stellen of honeymooners. Deze accommodatie kun je nu ook boeken in een pakket inclusief vlucht en autohuur.

Vanaf € 516.00 Meer informatie Boek reis