Toscane - Hotel Il Cacciatore
Autovakantie Italië naar San Marcello Pistoiese met verblijf in een 3-sterren hotel inclusief welkomstdrankje, ontbijt en 1x 4-gangendiner
Vergelijkbare reizen
Le Noci
Iets ten noorden van Siena, tegenover het kasteel van Vertine ligt deze kleinschalige voormalige boerderij, die is omgebouwd tot ruime hotelkamers en appartementen. De zijweg leidt je tussen de bossen en wijngaarden door naar boven, vanwaar je een prachtig uitzicht hebt over de hele omgeving. Dit is nu echt een hotel om een keer een goed boek te lezen, te filosoferen over het leven en je even helemaal terug te trekken uit de hectiek van alledag. Deze accommodatie kun je nu ook boeken in een pakket inclusief vlucht en autohuur.
| Vanaf € 572.00 | Meer informatie Boek reis |
Hotel Villa Cappugi
Uitstekend 4-sterrenhotel net buiten het centrum van Pistoia met een zeer goede service.
| Vanaf € 212.00 | Meer informatie Boek reis |
Le Marze
Camping Le Marze ligt in het Maremma natuurpark, aan een langzaam aflopend zandstrand beschut door een duinenrij. De camping is ideaal voor gezinnen met jonge kinderen en beschikt over 2 zwembaden, een speeltuin en animatie in het hoogseizoen.
| Vanaf € 130.00 | Meer informatie Boek reis |


