Villa Grassina
Oud buitenverblijf uit de 18e eeuw van een Florentijnse adelijke familie dat omgebouwd is tot een comfortabel appartementencomplex.
Vergelijkbare reizen
Appartementen Le Corti di Montepitti
Mooi vakantiepark met appartementen in typisch Toscaanse stijl. Bijzonder geschikt voor een vakantie met (kleine) kinderen.
| Vanaf € 183.00 | Meer informatie Boek reis |
Villa dei Bosconi
Je zoekt een hotel vlak bij Florence, maar mét de Toscaanse rust? Dan zit je goed bij Villa dei Bosconi. In deze eeuwenoude villa vind je nu fijne hotelkamers. Vanaf het zwembad kijk je uit op de glooiende heuvels. Wandelschoenen aan en loop naar het centrum van Fiesole, om een eerste glimp van Florence, 8 kilometer verderop gelegen, te vangen. Wauw, wat een uitzicht. Ideaal om rust, cultuur en natuurlijk gastronomie te combineren. Deze accommodatie kun je nu ook boeken in een pakket inclusief vlucht en autohuur.
| Vanaf € 661.00 | Meer informatie Boek reis |
Vallicella
De mooi aangelegde en verzorgde camping Vallicella ligt aan de voet van de berg Alma, vlakbij het middeleeuwse plaatsje Scarlino. Geniet hier van het panoramische uitzicht over het Toscaanse land, de Middellandse Zee en bij helder weer zie je hier zelfs zelfs Elba liggen. Misschien een idee om daar een dag naar toe te gaan? Vallicella is een familiecamping bij uitstek met veel faciliteiten en een actief animatieteam. Als je er een dag op uit wilt heb je echt alle keus van de wereld. Siena ligt op ongeveer 80 kilometer maar dat moet je wel gezien hebben. Daarnaast zijn Volterra en San Gimignano absolute aanraders. Misschien iets minder bekend maar ook een erg leuk stadje is Massa Maritima. Het ligt ongeveer 30 kilometer verderop. Deze accommodatie kun je nu ook boeken in een pakket inclusief vlucht en autohuur.
| Vanaf € 374.00 | Meer informatie Boek reis |

