Villa Saulina
Onlangs gerenoveerde villa in art nouveau stijl, op het mooie platteland ten zuidwesten van Florence. Rondom de villa liggen de verschillende gebouwen van de voormalige boerenhoeve, met mooie vergezichten en twee zwembaden. Nieuw in ons programma en een prachtige aanwinst. Het landschap leent zich uitstekend voor tochtjes te paard, op de scooter of in een cabrio. En vergeet zeker niet een bezoek te brengen aan een of meerdere wijnkelders of het nabijgelegen museum Enrico Caruso, dat gewijd is aan de beroemde opera-tenor. Deze accommodatie kun je nu ook boeken in een pakket inclusief vlucht en autohuur.
Vergelijkbare reizen
Appartementen Antico Borgo di Casalappi
Kleinschalig complex met een rustige ligging op het platteland en toch slechts 20 autominuten verwijderd van de Toscaanse kust.
| Vanaf € 80.00 | Meer informatie Boek reis |
River
Deze charmante 19e-eeuwse Palazzina is zeer smaakvol ingericht en straalt ambiance uit. Hotel River heeft een prachtige ligging aan de oever van de Arno in de wijk Santa Croce, niet ver van de Ponte Vecchio. Na een wandeling van ongeveer 10 minuten staat u midden op het Piazzale di Michelangelo, hét uitzichtpunt van Florence. De kamers zijn in klassieke stijl ingericht en bieden een oase van rust na een lange dag in de stad te hebben doorgebracht. In de zomer kun je op het terras van het hotel genieten van een mooi uitzicht over de rivier de Arno.
| Vanaf € 342.00 | Meer informatie Boek reis |
Toscane -
Autovakantie Italië naar San Marcello Pistoiese met verblijf in een 3-sterren hotel inclusief welkomstdrankje, ontbijt en 1x 4-gangendiner
| Vanaf € 34.00 | Meer informatie Boek reis |


