Aqua
Welkom in hotel Aqua: geniet van de warmte van ons thermische water. Water en de zuiverheid, de vloeibaarheid, de zachte streling ervan is dé inspiratie voor de stijl van dit hotel. De jonge designer ontwierp het interieur met zachte omhullende lijnen, om de vloeibaarheid en gladheid van water te benadrukken. Je wordt hier ontvangen in een ontspannen sfeer, zachte architectuur, bochtige trendy meubels en diffuus licht. Geniet van de twee grote thermische baden, één indoor en één gelegen in het groen. Deze baden worden de meest geliefde horizon van je vakantie. Weet je wat fijn is? De baden staan tot laat in de avond tot je beschikking, je kunt tot 23.00 uur 's avonds relaxen in het heerlijke water. Hotel Aqua wordt omgeven door een oase van bomen en groene weides, uitgerust met ligbedjes, parasols en een tuinhuisje. Voor jullie gemoedsrust: er is ook genoeg plezier voor de kinderen, je vindt er een kleurrijke speeltuin, een babyspeelkamer die goed is uitgerust om nieuwe fantasie avonturen te beleven én je kunt gebruik maken van de liefdevolle zorg van de babysitters (op afspraak) Kun je even samen over grote-mensen-dingen praten, of rustig borrel bij het avondrood. Bij de lunch of het diner in Aquolina Lounge restaurant serveren ze trouwens een zeer uitgebreid buffet en voor de kleintjes: smakelijke baby-menu's en echte snacks voor de jonge fijnproevers. Dus zeker niet geschikt voor alleen stellen, neem gewoon de hele familie mee naar deze baden!
Vergelijkbare reizen
Ai Pini
De kinderen zullen een geweldige vakantie beleven in vakantiepark Ai Pini. Lekker lopend naar het strand en een heel mooi zwembad bijna voor de deur van het gerieflijke appartement. Vervelen is echt geen optie, want vijf dagen per week kunnen ze ook nog terecht in de KIDS' CLUB by TUI FAMILY LIFE. Spelen, dansen, sporten en knutselen; het kan niet op. Een dagje Venetië hoort natuurlijk op het programma te staan. Je zit tenslotte aan de Venetiaanse Rivièra. Caorle, waar je met de bus zo bent, heeft een mooi historisch centrum en veel leuke terrasjes om een lekkere gelato te eten. Een proseccootje drinken mag natuurlijk ook.
| Vanaf € 301.00 | Meer informatie Boek reis |
Rosapineta
In Rosolina Mare vind je camping Rosapineta. Vanaf de camping loop je direct het zandstrand op waar je een verfrissende duik in de zee kunt maken. Hou je niet zo van het zand tussen je voeten? Geen probleem de camping heeft ook nog een zwembad. Vanaf de camping is het een half uurtje rijden naar 'het echte Venetië', de stad Chioggia. Het stadje heeft de bijnaam verdiend doordat het erg lijkt op Venetië, maar het stadje is wat ouder en is nog in originele staat. Als je er voor kiest om een dagje op de camping te blijven vermaken de kids zich ook zeker bij het animatieteam.
| Vanaf € 87.00 | Meer informatie Boek reis |
Amadeus
Amadeus ligt zeer centraal in de wijk Cannaregio, vlak bij de Joodse Getto. De Rialtobrug ligt op circa 15 minuten lopen. In de omgeving van het hotel bevinden zich vele winkels, restaurants en terrassen. Het hotel is zeer sfeervol ingericht en heeft een binnenplaats, waar je heerlijk kunt genieten van een drankje en de zon. Daarnaast kun je in restaurant Mirai terecht voor een heerlijk diner. De kamers van het hotel zijn ruim en comfortabel ingericht. Boothalte Ferrovia ligt op ongeveer 100 meter afstand.
| Vanaf € 345.00 | Meer informatie Boek reis |
