Caravelle
Twee zaken zullen je direct opvallen aan dit hotel, het is vanuit de weide omtrek te zien, omdat het zo hoog is en je hoeft maar een paar stappen buiten de deur te zetten en je staat op de promenade. Met direct daarachter het strand en de zee. Van eind mei t/m eind september heb je daar twee eigen ligbedden en een parasol tot je beschikking. Geweldig toch? Lekker loungen op het grote zonneterras, de schaduw van de grote parasols opzoeken op het heetst van de dag, je trek en dorst stillen bij het strandtentje/barretje, verkoeling zoeken in het zwembad. Veel meer is er toch niet nodig? Dit hotel is leuk en geschikt voor iedereen!
Vergelijkbare reizen
Al Sole
Hotel Al Sole is een zeer populair driesterrenhotel in ons aanbod. Vele tevreden klanten zijn je al voorgegaan. Hotel Al Sole ligt aan een mooie gracht, in de wijk Santa Croce, op korte loopafstand van Piazzale Roma en Giardino Papadopoli. Alle belangrijke bezienswaardigheden van Venetië zijn te voet of met de waterbus gemakkelijk te bereiken. Het sfeervolle hotel is gevestigd in een monumentaal pand uit de 15e eeuw. Na een vermoeiende dag door Venetië kun je helemaal bijkomen in de mooie binnentuin van het hotel. In de zomermaanden kun je hier ook heerlijk ontbijten. Het personeel is zeer vriendelijk en behulpzaam. De kamers van het hotel zijn ruim en verzorgd ingericht. Kortom: een aanrader voor jouw verblijf in Venetië. Boothalte Piazzale Roma of de waterbus taxi terminal op ca. 500 m.
Vanaf € 269.00 | Meer informatie Boek reis |
Laguna Park
Hier ademt een sfeer van luxe, design, kwaliteit en weelderig Mediterraans groen. Als je je ogen sluit, zie je jezelf er al staan?Laguna Park ligt aan een prachtige plek aan de kust met een groot privéstrand, dichtbij de haven en het centrum van Bibione. Voordat het gerenoveerd werd, was dit in de 60's en 70's de hotspot voor beroemde gasten en de internationale jetset. Deze glamourplek van destijds is nieuw leven ingeblazen. Voel deze hernieuwde elegantie in de groene natuur van Bibione en geniet intens van de traditioneel lokale keuken. Luister 's avonds onder het genot van een goed glas wijn naar de klanken van de piano. Niet zomaar wijn! Je hebt de keuze uit meer dan 500 nationale en internationale soorten uit de inpandige wijnkelder. Verder ontspannen kan letterlijk op de 7e verdieping in de exclusieve spa zone met fitness. Je komt herboren terug. Je zou de kinderen bijna vergeten, maar ook voor hen is er een grote speelkamer met aparte ruimte voor de kleinsten en van mei tot midden september nemen ze deel aan de animatie. Samen koelen jullie lekker af in het zwembad, met waterspelen voor de kinderen en hongerige maagjes worden tijdens de lunch gevuld met een snack bij de poolbar.
Vanaf € 764.00 | Meer informatie Boek reis |
Greenvillage Resort
Niet zomaar een 4-sterren resort, gelegen in het prachtige mediterrane groen, modern en luxe. Hier geniet je van alles wat Greenvillage Resort in huis heeft. Relaxen en ontspannen, je wordt gepamperd met de excellente service die ze hier bieden. Pak een lekkere lichaamsbehandeling mee en kom tot rust in de spa. Tussendoor onderhoud je af en toe contact met thuis via de gratis wifi. Alle lage gebouwen liggen gezellig rondom de zwembad. De kinderen zie je de hele dag niet terug, ze spartelen en plonsen naar hartenlust, dollen in de speeltuin en doen mee aan alle activiteiten in de miniclub. En samen? Gaan jullie naar het amfitheater op het park voor een diversiteit aan animatie en entertainment. En of dat niet alles is, ga je hier 's avonds ook nog eens je smaakpapillen verwennen in het restaurant met uitstekende typisch Mediterrane keuken.
Vanaf € 548.00 | Meer informatie Boek reis |