Croce Di Malta
Dit hotel staat sinds 1985 onder de bezielende leiding van de familie Contarini. Zij zorgen ervoor, dat je je hier thuis voelt. Alles is dichtbij, het strand, het zwembad met apart kinderbad, een grote tuin met ligweide, ligbedden en parasols. Even contact met thuis? Dat kan met de gratis wifi in het gehele gebouw. In het hoogseizoen nuttig je het ontbijt héél decadent aan het zwembad, dat is nog eens verwennerij! En voor het avondeten zit je hier ook goed, het restaurant serveert onder andere streekgerechten uit de regio Veneto. Natuurlijk hoort daar een passende wijn bij?en de kinderen? Die kiezen van het kindermenu.
Vergelijkbare reizen
Villaggio Ai Ginepri
Villaggio Ai Ginepri aan de Venetiaanse Rivièra geeft een knus gevoel. Het is lekker kleinschalig, maar doordat het deel uitmaakt van een groter vakantiedorp, heb je toch alles waar je als gezin met (jonge) kinderen op vakantie blij van wordt. Zoals de KIDS' CLUB by TUI FAMILY LIFE. De appartementsgebouwen staan rond het centrale zwembad en dat is fijn. Zo kun je de kinderen goed in het oog houden terwijl ze lekker vrij rondlopen, spelen en heerlijk spetteren in het kinderbad. Je wilt natuurlijk ook graag naar het strand en de zee. Nou, dat is zo'n 700 meter verderop. Geen zin om zover te lopen? Er rijdt een gratis minitreintje. Wat een feest!
| Vanaf € 296.00 | Meer informatie Boek reis |
Tenuta Primero
Camping Tenuta Primero in Grado ligt direct aan het strand. Dat is dus voor zon, zee en strandliefhebbers al vast het allerbelangrijkste argument om hier naar toe te komen. Op de camping kun je voor een verfrissende duik zo het zwembad in en heb je altijd al een keer willen surfen? Grijp je kans want hier is een surfschool. Ook kitesurfen kun je hier leren en voor diegenen die liever de onderwaterwereld willen leren kennen is er een duikschool. In het hoogseizoen is hier een animatie team dat er voor zorgt dat de kinderen zich ook buiten het strand en de speeltuin om samen vermaken. En als de kids dan bij het animatie team zijn, dan kun jij misschien wel even relaxen in de whirlpool of naar het beautycenter. Als dat geen verwennerij is?... Naast de camping ligt trouwens een 27-holes golfterrein dus als je even genoeg hebt gedoken of gesurft zien we je daar wel. Ongeveer 300 meter buiten de camping ligt de jachthaven Marina Primero waar je o.a. een disco en winkeltjes vindt. En wil je er een dag op uit? Tsja, Venetië ligt op ongeveer anderhalf uur rijden, dus dat is wel bijna een must. Toch nog een dag met de kids naar een pretpark? Kan ook. Kies dan voor pretpark Gulliverlandia in Lignano Sabbiadoro. En als je dan 's avonds weer terug bent op de camping en geen zin hebt om te koken, ga dan gewoon naar het restaurant op de camping. Over smaak valt niet te twisten, maar we hebben gehoord dat hier echt overheerlijke maaltijden worden geserveerd. Niet verder vertellen?..
| Vanaf € 204.00 | Meer informatie Boek reis |
Orion
Dit charmante familiehotel ligt op slechts 100 meter van het imposante San Marcoplein. Vanuit hier kun je de stad heel gemakkelijk te voet verkennen. Het hotel ligt in een drukke winkelstraat op de tweede en derde verdieping. De kamers zijn eenvoudig, maar verzorgd ingericht. Het vriendelijke personeel is zeer behulpzaam. Hotel Orion is een prima keuze voor jouw verblijf in Venetië. Boothalte San Marco op circa 200 meter.
| Vanaf € 307.00 | Meer informatie Boek reis |
