Laguna Park
Hier ademt een sfeer van luxe, design, kwaliteit en weelderig Mediterraans groen. Als je je ogen sluit, zie je jezelf er al staan?Laguna Park ligt aan een prachtige plek aan de kust met een groot privéstrand, dichtbij de haven en het centrum van Bibione. Voordat het gerenoveerd werd, was dit in de 60's en 70's de hotspot voor beroemde gasten en de internationale jetset. Deze glamourplek van destijds is nieuw leven ingeblazen. Voel deze hernieuwde elegantie in de groene natuur van Bibione en geniet intens van de traditioneel lokale keuken. Luister 's avonds onder het genot van een goed glas wijn naar de klanken van de piano. Niet zomaar wijn! Je hebt de keuze uit meer dan 500 nationale en internationale soorten uit de inpandige wijnkelder. Verder ontspannen kan letterlijk op de 7e verdieping in de exclusieve spa zone met fitness. Je komt herboren terug. Je zou de kinderen bijna vergeten, maar ook voor hen is er een grote speelkamer met aparte ruimte voor de kleinsten en van mei tot midden september nemen ze deel aan de animatie. Samen koelen jullie lekker af in het zwembad, met waterspelen voor de kinderen en hongerige maagjes worden tijdens de lunch gevuld met een snack bij de poolbar.
Vergelijkbare reizen
Rosapineta
In Rosolina Mare vind je camping Rosapineta. Vanaf de camping loop je direct het zandstrand op waar je een verfrissende duik in de zee kunt maken. Hou je niet zo van het zand tussen je voeten? Geen probleem de camping heeft ook nog een zwembad. Vanaf de camping is het een half uurtje rijden naar 'het echte Venetië', de stad Chioggia. Het stadje heeft de bijnaam verdiend doordat het erg lijkt op Venetië, maar het stadje is wat ouder en is nog in originele staat. Als je er voor kiest om een dagje op de camping te blijven vermaken de kids zich ook zeker bij het animatieteam.
| Vanaf € 87.00 | Meer informatie Boek reis |
San Francesco
Camping San Francesco is een goed verzorgd vakantiepark in Caorle. San Francesco ligt direct aan het strand, the place to be voor zonaanbidders en zandkastelenbouwers. Maar ook als je hier niet alleen komt om te luieren gaat het je hier vast en zeker goed bevallen bij de duikschool en het fitness centrum. Veel van de stacaravans liggen bij grasvelden zodat er veel ruimte is om te spelen en de ouders goed een oogje in het zeil kunnen houden. En of je nu op de camping blijft of naar het strand gaat, je zult het actieve animatieteam zeker tegenkomen en eerlijk is eerlijk: ze organiseren gewoon leuke dingen. Caorle is een leuk stadje, dus ga daar zeker een keer naar toe. Op zaterdag is er markt, is dat misschien een idee? Voor een daguitstapje komt in ieder geval ook Venetië in aanmerking. Je kunt met de boot zo overvaren en dat is niet alleen comfortabeler, maar ook veel leuker dan met de auto.
| Vanaf € 90.00 | Meer informatie Boek reis |
Cavallino
Camping Cavallino ligt aan een rustige en schone zee met een breed en langzaam aflopend zandstrand. Dit strand is in 2006 onderscheiden met de 'Blauwe Vlag'. Dat is toch een prettig idee, nietwaar? Op de camping kun je genieten van een groot zwembad met jacuzzi en hydromassage en voor de allerkleinsten is er een apart kinderbad. Het gehele zwembadcomplex wordt omgeven door een ruim zonneterras. En als de kids even niet willen zwemmen of ploeteren, vermaken ze zich wel in de speeltuin of met tafeltennissen, minigolfen, waterfietsen, voetballen, beachvolleyballen of aerobics. Het actieve animatieteam doet z'n uiterste best om voor iedereen wel iets leuks te organiseren. Dat gebeurt dan in de vorm van een uitgebreid animatieprogramma en voor kids bijvoorbeeld een miniclub, spelletjes op het strand en avondactiviteiten met minidisco. En als je er eens een dagje op uit wilt, denk dan eens aan een fietstocht. Het landschap is vlak en we zijn niet voor niets Nederlanders, toch? Voor een culturele dag zijn geweldige steden zoals Venetië en Verona goed met de auto bereikbaar.
| Vanaf € 114.00 | Meer informatie Boek reis |
