Lido del Sole

Een Italiaanse strandvakantie met een Nederlands tintje. Keurige, schone appartementen, van alle basis faciliteiten voorzien en ruim opgezet. Bij het naastgelegen sportingclub Arena is de miniclub. Het zwembad gaat naar goed Italiaans gebruik tussen circa 13 en 15 uur dicht voor de middagrust. Heb jij de tijd om in alle rust wat te eten in het appartement of aan het strand. Nu je er toch bent, kun je de rest van de middag ook wel op het strand blijven. Huur een ligbedje als een Italiaan of spreid als goede Nederlanders je handdoekje uit op een vrij gedeelte. Sluit je dag af met een aperitivo - zowel bij Italianen als Nederlanders geliefd.

Vanaf € 288,00
 
 

Vergelijkbare reizen

Tenuta Primero

Tenuta Primero
TUI.nl

Camping Tenuta Primero in Grado ligt direct aan het strand. Dat is dus voor zon, zee en strandliefhebbers al vast het allerbelangrijkste argument om hier naar toe te komen. Op de camping kun je voor een verfrissende duik zo het zwembad in en heb je altijd al een keer willen surfen? Grijp je kans want hier is een surfschool. Ook kitesurfen kun je hier leren en voor diegenen die liever de onderwaterwereld willen leren kennen is er een duikschool. In het hoogseizoen is hier een animatie team dat er voor zorgt dat de kinderen zich ook buiten het strand en de speeltuin om samen vermaken. En als de kids dan bij het animatie team zijn, dan kun jij misschien wel even relaxen in de whirlpool of naar het beautycenter. Als dat geen verwennerij is?... Naast de camping ligt trouwens een 27-holes golfterrein dus als je even genoeg hebt gedoken of gesurft zien we je daar wel. Ongeveer 300 meter buiten de camping ligt de jachthaven Marina Primero waar je o.a. een disco en winkeltjes vindt. En wil je er een dag op uit? Tsja, Venetië ligt op ongeveer anderhalf uur rijden, dus dat is wel bijna een must. Toch nog een dag met de kids naar een pretpark? Kan ook. Kies dan voor pretpark Gulliverlandia in Lignano Sabbiadoro. En als je dan 's avonds weer terug bent op de camping en geen zin hebt om te koken, ga dan gewoon naar het restaurant op de camping. Over smaak valt niet te twisten, maar we hebben gehoord dat hier echt overheerlijke maaltijden worden geserveerd. Niet verder vertellen?..

Vanaf € 204.00 Meer informatie Boek reis

Principe Palace

Principe Palace
TUI.nl

Het zwembad, de bar en het zonneterras vind je hier op het dak. Dat wordt niet alleen genieten van het koele water, een drankje en de zon, maar ook een fantastisch uitzicht. Hotel Principe Palace heeft een grondige verbouwing ondergaan en dus aardig wat vernieuwingen aangebracht in de faciliteiten. Het hotel bestaat al sinds 1947 en wordt nog steeds gerund door familie Santin. De service en hun goede keuken staan op één. Wat kun je hier genieten van de gerechten die je worden voorgeschoteld. Het is niet de bedoeling, dat je daarna helemaal inzakt en weg doezelt. De voetjes gaan (van medio juni t/m september) echt nog even van de vloer bij de Pool Party op het dakterras. Wil je toch liever loungen met een heerlijk aperitief, dan plof je neer op één van de sofa's van het 'Terrazza Massimo'. Bijkomen en ontspannen van een flinke dag zonnebaden. Oh en dit hotel ligt trouwens in het hart van Lido di Jesolo, dus buiten het hotel is er ook genoeg te beleven.

Vanaf € 527.00 Meer informatie Boek reis

President

President
TUI.nl

De beste eigenschappen van Hotel President, volgens voorgaande klanten zijn: de ligging ten opzichte van de boulevard en het strand. Voor leuke uitstapjes dichtbij vind je er de vuurtoren en haven die veel watersportfans aantrekt. Pak een relaxte dag aan het privéstrand, geen stress om een ligbedje en parasol. Deze staan standaard geheel tot je beschikking, exclusief voor de gasten van dit hotel.

Vanaf € 336.00 Meer informatie Boek reis