Marina Di Venezia
Camping Marina di Venezia in Punta Sabbioni is een geweldige camping met heel veel vertier voor alle leeftijden, en dat begint al bij het zwemgebeuren: een zwemparadijs dat bestaat uit maar liefst zeven zwembaden! Je kunt hier dollen in het golfslagbad, baantjes trekken in het 25-meterbad, of relaxen in het bubbelbad terwijl de kids zich vermaken in één van de twee speelbaden voor kinderen met glijbanen of in het pierenbad. Nog meer waterpret vind je uiteraard op het brede zandstrand dat langzaam afloopt, dus prettig als je met kleine kinderen bent. Neem dus schepjes, emmertjes en flippers mee, want daar ga je nog veel plezier van hebben. Maar ook als je wat sportiever aan de slag wilt zit je hier goed. Ga lekker voetballen, tennissen of beachvolleyen met je nieuwe vakantievrienden of leef je eens uit met boogschieten. Punta Sabbioni ligt als het ware om de hoek en van daaruit vertrekken regelmatig boten naar Venetië. Een half uur varen en je staat al op het San Marcoplein!
Vergelijkbare reizen
Ca' Savio
Camping Ca' Savio is een ideale plek voor liefhebbers van zon, zee en strand want waar kun je dan beter zijn dan aan het brede zandstrand van Cavallino. En de kleinsten vermaken zich wel met zandkastelen bouwen, zandgebakjes bakken en zwemmen natuurlijk, terwijl de wat ouderen misschien een kano of een waterfiets huren. Maar ja, het zou natuurlijk wel zonde zijn als je alleen maar op dat strand blijft liggen want Venetië ligt dichtbij. Dus prik een dag, kom in actie en breng een bezoek aan deze meer dan bijzondere stad. Met de boot ben je er in ongeveer een half uur. Ook een goed idee: bezoek de stad Padova, een super mooie stad, met prachtige gebouwen en pleinen waar je je ogen uitkijkt en heel lekker kunt shoppen. Qua naamsbekendheid kan Padova niet tippen aan Venetië maar het is echt de moeite waard. En als je dan terugkomt van zo'n uitje neem je een heerlijke duik in het zwembad en stormen de kids al weer af op het piratenschip in het zwembad. Gaaf!
| Vanaf € 131.00 | Meer informatie Boek reis |
Holiday
Het gemak van een hotel in combinatie met de ruimte van een appartement. Dat zou toch eens een goed idee zijn. Aparthotel Holiday kwam op dat idee en biedt dit nu voor jou aan. Lekker met het hele gezin in een twee kamer appartement, maar op basis van halfpension. Dus geen gedoe met broodjes halen of zelf koken, dat wordt allemaal voor je geregeld. Want ook jij hebt tenslotte vakantie.
| Vanaf € 631.00 | Meer informatie Boek reis |
Villaggio Pioppi
Een cliché, maar o zo waar. Als de kinderen het naar hun zin hebben, is het voor de ouders ook leuk. Nou, Villagio Pioppi in een rustiger stukje van vakantiedorp Lido di Altanea is toppie! De kids vinden het er gegarandeerd megagezellig. Een appartement met veel ruimte. Een zalig zwembad, ook voor de allerkleinsten, en het strand op loopafstand. Sporten, spelen, uit de bol gaan in de minidisco en natuurlijk de KIDS' CLUB by TUI FAMILY LIFE; dat kan allemaal in buurpark Giardini di Altea. Daar zijn ook diverse winkeltjes, restaurants en - ssst - een ijssalon. In Pioppi heb je geen massaal gevoel, maar wel alles wat je nodig hebt voor een super vakantie met het hele gezin. Je zit aan de Venetiaanse Rivièra, dus maak zeker tijd voor een bezoekje aan het mooie Venetië.
| Vanaf € 112.00 | Meer informatie Boek reis |
