Nazionale

Het hotel Nazionale is centraal gelegen in Venetië op slechts enkele minuten lopen vanaf het treinstation. Dit is een vriendelijk familiehotel met de gezellige winkelstraat Lista di Spagna op loopafstand. De boothalte Ferovia voor de boot naar het San Marco plein ligt op circa 80 meter (duur ongeveer 15 minuten). Onder het hotel bevindt zich een populaire disco. Nazionale biedt degelijke kamers en een erg goede locatie!

Vanaf € 285,00
 
 

Vergelijkbare reizen

Hilton Garden Inn

Hilton Garden Inn
TUI.nl

Een echte aanrader. Hilton Garden Inn ligt in Mestre, tussen het Marco Polo vliegveld en het centrum van de stad. De bus die voor het hotel stopt brengt je in slechts 15 minuten naar het centrum van Venetië. Dit viersterrenhotel biedt veel comfort. Na een lange en indrukwekkende dag in de stad kunt je heerlijk bijkomen bij het verwarmde buitenzwembad. Of maak gebruik van de fitness. Het hotel beschikt over ruime en comfortabele kamers.

Vanaf € 323.00 Meer informatie Boek reis

Laguna Village

Laguna Village
TUI.nl

Camping Laguna Village in Caorle is een fijne familiecamping die alles biedt om de vakantie tot een succes te maken. Er is niet alleen maar een zwembad, maar net even iets meer zoals de jacuzzi's. Natuurlijk is er ook een apart kinderbad en zijn er waterglijbanen. En als de kids zich daar nog niet vermaken hebben we nog het animatie team, dus als je zoon of dochter met een opgeschilderd hoofd om de hoek komt kijken weet je waar het van komt. En dan hebben we nog een mooi goudgeel zandstrand op loopafstand, dus neem ook je flippers en je snorkelspullen mee. Je zit hier op een kilometer of drie van het gezellige stadje Caorle. Op zaterdag is daar een grote markt, misschien leuk om daar eens naar toe te gaan.

Vanaf € 70.00 Meer informatie Boek reis

Marina Di Venezia

Marina Di Venezia
TUI.nl

Camping Marina di Venezia in Punta Sabbioni is een geweldige camping met heel veel vertier voor alle leeftijden, en dat begint al bij het zwemgebeuren: een zwemparadijs dat bestaat uit maar liefst zeven zwembaden! Je kunt hier dollen in het golfslagbad, baantjes trekken in het 25-meterbad, of relaxen in het bubbelbad terwijl de kids zich vermaken in één van de twee speelbaden voor kinderen met glijbanen of in het pierenbad. Nog meer waterpret vind je uiteraard op het brede zandstrand dat langzaam afloopt, dus prettig als je met kleine kinderen bent. Neem dus schepjes, emmertjes en flippers mee, want daar ga je nog veel plezier van hebben. Maar ook als je wat sportiever aan de slag wilt zit je hier goed. Ga lekker voetballen, tennissen of beachvolleyen met je nieuwe vakantievrienden of leef je eens uit met boogschieten. Punta Sabbioni ligt als het ware om de hoek en van daaruit vertrekken regelmatig boten naar Venetië. Een half uur varen en je staat al op het San Marcoplein!

Vanaf € 236.00 Meer informatie Boek reis