Principe Palace

Het zwembad, de bar en het zonneterras vind je hier op het dak. Dat wordt niet alleen genieten van het koele water, een drankje en de zon, maar ook een fantastisch uitzicht. Hotel Principe Palace heeft een grondige verbouwing ondergaan en dus aardig wat vernieuwingen aangebracht in de faciliteiten. Het hotel bestaat al sinds 1947 en wordt nog steeds gerund door familie Santin. De service en hun goede keuken staan op één. Wat kun je hier genieten van de gerechten die je worden voorgeschoteld. Het is niet de bedoeling, dat je daarna helemaal inzakt en weg doezelt. De voetjes gaan (van medio juni t/m september) echt nog even van de vloer bij de Pool Party op het dakterras. Wil je toch liever loungen met een heerlijk aperitief, dan plof je neer op één van de sofa's van het 'Terrazza Massimo'. Bijkomen en ontspannen van een flinke dag zonnebaden. Oh en dit hotel ligt trouwens in het hart van Lido di Jesolo, dus buiten het hotel is er ook genoeg te beleven.

Vanaf € 527,00
 
 

Vergelijkbare reizen

Locanda la Corte

Locanda la Corte
TUI.nl

Locanda La Corte is een typisch Venetiaanse B&B met een mooie antieke binnenplaats in het hart van de stad. Ooit was dit een woning in het bezit van een Venetiaanse patriciersfamilie uit de 16e eeuw. Tegenwoordig valt het op door zijn originele indeling en gezellige ambiance. Het hotel is zeer sfeervol ingericht en er hangen vele prachtige kunstwerken aan de muur. Op de binnenplaats kun je bij mooi weer heerlijk ontbijten. In de lobby van het hotel is een kleine bar, waar je gezellig iets kunt drinken. Boothalte Fondamente Nove op ca. 300 meter.

Vanaf € 347.00 Meer informatie Boek reis

Messner

Messner
TUI.nl

Hotel Messner is nieuw in ons aanbod. Dit prettige en sfeervolle hotel heeft een hele goede locatie in de rustige wijk Dorsoduro, op circa 100 meter van Basilica di Santa Maria della Salute. De onlangs gerenoveerde kamers van het hotel zijn warm ingericht en zijn van alle gemakken voorzien. Het hotel beschikt over een kleine tuin waar je in de zomermaanden heerlijk kunt ontbijten. Het San Marcoplein bereik je gemakkelijk met de Vaporetto boot. Boothalte Salute op circa 200 meter.

Vanaf € 425.00 Meer informatie Boek reis

Villaggio Planetarium

Villaggio Planetarium
TUI.nl

Wat een supergezellig park! Planetarium is een mooi vakantiepark in Bibione, met het centrum en het strand nabij. In één van de negen gebouwen bevinden zich de ruime appartementen. Het park heeft maar liefst vier zwembaden. De kinderen willen hier de hele dag spetteren, plonzen en ravotten. Spellen in het bad voor jong en oud, een prachtige glijbaan om vanaf te roetsjen, keer op keer. Als ze niet in het water liggen, vind je ze vast in de miniclub. Samen er een dagje op uit trekken kan ook, geen zin om met de auto te gaan? Dan huur je bij de receptie toch fietsen. Je kleine kan zelf op de fiets of bij jou achterop, want fietskinderstoeltjes zijn aanwezig. Lekker eten kan bij restaurant Sole, erg gemakkelijk als je helemaal geen zin hebt om van het park weg te moeten. Heel geschikt voor gezinnen met jonge kinderen, want je hoeft niet telkens de boel in te pakken om op pad te gaan. Ideale bestemming voor het hele gezin!

Vanaf € 337.00 Meer informatie Boek reis