Residence Larici
Residence Larici is een nieuw en modern appartementencomplex gelegen in de omgeving van Caorle. Het complex bestaat uit zes verschillende gebouwen waarin de appartementen zich bevinden. Vanaf je appartement loop je gemakkelijk en in slechts enkele minuten naar het strand. Hier kun je lekker luieren in je strandstoel, spelen met de kids en genieten van het uitzicht. De kids vermaken zich uitstekend bij de KIDS' CLUB by TUI FAMILY LIFE, terwijl jij een verfrissende duik neemt in het zwembad. Wil je eropuit? Ga dan naar Caorle, dit gezellige vissersstadje is zeker een bezoekje waard. Je kunt er lekker rond slenteren, genieten van een heerlijke maaltijd of natuurlijk van een écht Italiaans ijsje. Maar ook Venetië is gemakkelijk te bereiken, neem bijvoorbeeld de boot vanaf Punta Sabbioni, dit is niet alleen veel leuker maar ook gemakkelijker dan met de auto. In Venetië breng je ongetwijfeld een bezoekje aan het San Marco plein waar je kunt genieten van een heerlijke espresso. Of vaar op romantische wijze met een gondel door de stad langs de verbluffende paleizen, bruggen, kerken en herenhuizen.
Vergelijkbare reizen
Le Soleil
Het ontbijt, bestaande uit een uitgebreid buffet, wordt in de buitenlucht opgediend. Zo wil je elke ochtend wel beginnen toch? Het terras van het restaurant kijkt uit over buitenbad, het strand en de zee. Hun specialisatie is Italiaans, geen verrassing natuurlijk, daar kwam je voor naar Italië. Klaar voor een lazy day, want het zonneterras en de ligtuin lonken al, of liever 'au nature' dan staan de ligbedden met parasol tot je beschikking op het eigen strand. Haal je drankje aan de buitenbar en rond het middaguur of in de namiddag regelen ze hier je snacks. Nog een beetje lui van de dag en het avondeten, slenter je door de voetgangerszone langs gezellige winkeltjes en cafeetjes, waarna er stiekem nog best een schepijsje in past, die je bij de plaatselijke gelateria koopt.
| Vanaf € 595.00 | Meer informatie Boek reis |
Residence Gran Mado
De auto parkeer je lekker koel en veilig onder het complex, pak de bagage maar uit en de strandtas in, want de kinderen zijn al onderweg richting zwembad óf het privéstrand, maar een goeie straat verderop. Alle leuke uitstapjes zijn te bewandelen, naar het centrum van Caorle om wat drukte en vertier op te zoeken of de haven, om wat rond te flaneren. Boodschappen doe je eveneens één straat verderop, waar je overigens ook al wat restaurantjes en eettentjes vindt voor je lunch of diner. Even geen inspiratie wat te doen? De receptie helpt je hier vriendelijk op weg met leuke tips voor in de buurt, bijvoorbeeld een dagtrip naar Venetië!
| Vanaf € 293.00 | Meer informatie Boek reis |
Borgo ca' dei Sospiri
Aan de oevers van de rivier de Sile, in het midden van het groen van een eeuwenoud park ligt Hotel Borgo ca' dei Sospiri. Een plaats van onverwachte rust en elegantie. Deze residentie stamt uit de 16e eeuw en huisvestte eerst de Torcello bisschoppen, alvorens de Venetiaanse adel er in trok. Wat een historie huist hier! Het hotel is later flink gerenoveerd en er is een nieuw gedeelte aangetrokken, maar uiteraard met behoud van veel authentieke details. De sfeervolle ligging, tussen wilgen, eeuwenoude bomen en het weelderig groen zorgen voor extra karakter en het buitenbad wordt daardoor prachtig ingesloten. Je wordt bijna terug geworpen in de tijd. De elegante kamers typeren de Veneto villa's van weleer met alle moderne gemakken van nu. De charme wordt nog eens versterkt door de inrichting met rijke Venetiaanse stoffen, klassieke meubels van hout leer, marmeren vloeren en plafondschilderingen. Heerlijk eten kan bij het restaurant, dat door dezelfde eigenaren wordt gerund. Je kunt er terecht voor de beste visspecialiteiten waar om ze in de weide omtrek bekend staan.
| Vanaf € 536.00 | Meer informatie Boek reis |
