Residence Larici
Residence Larici is een nieuw en modern appartementencomplex gelegen in de omgeving van Caorle. Het complex bestaat uit zes verschillende gebouwen waarin de appartementen zich bevinden. Vanaf je appartement loop je gemakkelijk en in slechts enkele minuten naar het strand. Hier kun je lekker luieren in je strandstoel, spelen met de kids en genieten van het uitzicht. De kids vermaken zich uitstekend bij de KIDS' CLUB by TUI FAMILY LIFE, terwijl jij een verfrissende duik neemt in het zwembad. Wil je eropuit? Ga dan naar Caorle, dit gezellige vissersstadje is zeker een bezoekje waard. Je kunt er lekker rond slenteren, genieten van een heerlijke maaltijd of natuurlijk van een écht Italiaans ijsje. Maar ook Venetië is gemakkelijk te bereiken, neem bijvoorbeeld de boot vanaf Punta Sabbioni, dit is niet alleen veel leuker maar ook gemakkelijker dan met de auto. In Venetië breng je ongetwijfeld een bezoekje aan het San Marco plein waar je kunt genieten van een heerlijke espresso. Of vaar op romantische wijze met een gondel door de stad langs de verbluffende paleizen, bruggen, kerken en herenhuizen.
Vergelijkbare reizen
San Francesco
Camping San Francesco is een goed verzorgd vakantiepark in Caorle. San Francesco ligt direct aan het strand, the place to be voor zonaanbidders en zandkastelenbouwers. Maar ook als je hier niet alleen komt om te luieren gaat het je hier vast en zeker goed bevallen bij de duikschool en het fitness centrum. Veel van de stacaravans liggen bij grasvelden zodat er veel ruimte is om te spelen en de ouders goed een oogje in het zeil kunnen houden. En of je nu op de camping blijft of naar het strand gaat, je zult het actieve animatieteam zeker tegenkomen en eerlijk is eerlijk: ze organiseren gewoon leuke dingen. Caorle is een leuk stadje, dus ga daar zeker een keer naar toe. Op zaterdag is er markt, is dat misschien een idee? Voor een daguitstapje komt in ieder geval ook Venetië in aanmerking. Je kunt met de boot zo overvaren en dat is niet alleen comfortabeler, maar ook veel leuker dan met de auto.
| Vanaf € 90.00 | Meer informatie Boek reis |
Rosapineta Sud
Camping Rosapineta Sud ligt aan het prachtige zandstrand van Rosolina Mare, met lekker speelzand en de Adriatische zee. Het vernieuwde zwembad grenst aan het strand en bestaat uit 3 delen waarbij een deel beschikt over allerlei massage stralen. Tevens is er een nieuw wellness en beauty centrum geopend met o.a. een jacuzzi-bad, solarium, diverse massages, pedicure, manicure en sauna. Voor de kids is er een leuke speeltuin met schommels en klimtoestellen maar er worden ook allerlei sportactiviteiten georganiseerd, dus mede dankzij het enthousiaste animatie team zullen ze zich niet vervelen. Vanaf de camping loop je zo naar Rosolina Mare waar winkeltjes, restaurants, bars etc.te vinden zijn. Er dag er op uit? Het is ongeveer anderhalf uur rijden, maar dan ben je wel in Venetië. Het San Marco plein, het Drogenpaleis, de Brug der Zuchten, de gondeliers, je moet het wel gezien hebben!
| Vanaf € 221.00 | Meer informatie Boek reis |
Olympus
Een eitje, fruit, vers brood, romige yoghurt, knisperige cornflakes, een glaasje jus en een geurig kopje koffie. Zo'n ontbijt dat al helemaal voor je klaar staat is toch wel luxe. Een van de fijne voordelen van vakantie in een hotel. Hotel Olympus serveert `s avonds ook nog eens een uitgebreid dinerbuffet. Jammie! Ervoor ligt een groot zwembad en een stukje verderop lonkt het strand van de Venetiaanse Rivièra. Daar hoef je niet eens naartoe te lopen. Je kunt zo op het minitreintje hoppen. De kids kunnen bij Giardini di Altea meedoen met de superleuke KIDS' CLUB by TUI FAMILY LIFE. En de Italiaanse ijssalon is slechts een wandeling ver.
| Vanaf € 583.00 | Meer informatie Boek reis |
