Residence Roberta

Deze nieuwe residentie ligt op slechts 500 meter van het gezellige centrum van Caorle, waar je lekker rond kunt slenteren, even een terrasje pakt of geniet van lokale gerechten. Op maar enkele minuten lopen vind je het privéstrand, hier luier je heerlijk met een boek op je zonnebedje. Niet zo'n fan van zand tussen je tenen, of wil je een dagje dicht bij het appartement blijven met de kleintjes? Dan neem je een verfrissende duik in het zwembad, dat centraal tussen de twee appartementsgebouwen ligt. In de lichte, ruime appartementen ontbreekt het je aan niets, ze zijn modern en comfortabel ingericht. Zelf het eten verzorgen, dan ligt er vlak bij een supermarkt.

Vanaf € 309,00
 
 

Vergelijkbare reizen

Tenuta Primero

Tenuta Primero
TUI.nl

Niet ver van Triëst en Venetië, brede zandstranden en romantische steden ligt camping Tenuta Primero in Grado. Op het aangrenzende strand vermaken jong en oud zich kostelijk met zonnen en zwemmen, een tochtje op een waterfiets of gewoon lekker niets doen. De kinderen vermaken zich toch wel met pootjebaden en zandkastelen bouwen. En anders zitten ze wel bij het animatieteam te knutselen of ze doen mee aan een speurtocht. Je hoeft trouwens niet speciaal naar het strand om te zwemmen want op de camping ligt ook een mooi zwembad. Ga er vooral ook op uit om de omgeving te ontdekken. Daarbij kun je denken aan fietsen, want er zijn goede routes hier. Er valt veel te zien en te doen als je op camping Tenuta Primero bent!

Vanaf € 276.00 Meer informatie Boek reis

Cavallino

Cavallino
TUI.nl

Camping Cavallino ligt aan een rustige en schone zee met een breed en langzaam aflopend zandstrand. Dit strand is in 2006 onderscheiden met de 'Blauwe Vlag'. Dat is toch een prettig idee, nietwaar? Op de camping kun je genieten van een groot zwembad met jacuzzi en hydromassage en voor de allerkleinsten is er een apart kinderbad. Het gehele zwembadcomplex wordt omgeven door een ruim zonneterras. En als de kids even niet willen zwemmen of ploeteren, vermaken ze zich wel in de speeltuin of met tafeltennissen, minigolfen, waterfietsen, voetballen, beachvolleyballen of aerobics. Het actieve animatieteam doet z'n uiterste best om voor iedereen wel iets leuks te organiseren. Dat gebeurt dan in de vorm van een uitgebreid animatieprogramma en voor kids bijvoorbeeld een miniclub, spelletjes op het strand en avondactiviteiten met minidisco. En als je er eens een dagje op uit wilt, denk dan eens aan een fietstocht. Het landschap is vlak en we zijn niet voor niets Nederlanders, toch? Voor een culturele dag zijn geweldige steden zoals Venetië en Verona goed met de auto bereikbaar.

Vanaf € 114.00 Meer informatie Boek reis

Marina Di Venezia

Marina Di Venezia
TUI.nl

Camping Marina di Venezia in Punta Sabbioni is een geweldige camping met heel veel vertier voor alle leeftijden, en dat begint al bij het zwemgebeuren: een zwemparadijs dat bestaat uit maar liefst zeven zwembaden! Je kunt hier dollen in het golfslagbad, baantjes trekken in het 25-meterbad, of relaxen in het bubbelbad terwijl de kids zich vermaken in één van de twee speelbaden voor kinderen met glijbanen of in het pierenbad. Nog meer waterpret vind je uiteraard op het brede zandstrand dat langzaam afloopt, dus prettig als je met kleine kinderen bent. Neem dus schepjes, emmertjes en flippers mee, want daar ga je nog veel plezier van hebben. Maar ook als je wat sportiever aan de slag wilt zit je hier goed. Ga lekker voetballen, tennissen of beachvolleyen met je nieuwe vakantievrienden of leef je eens uit met boogschieten. Punta Sabbioni ligt als het ware om de hoek en van daaruit vertrekken regelmatig boten naar Venetië. Een half uur varen en je staat al op het San Marcoplein!

Vanaf € 236.00 Meer informatie Boek reis