Sabbiadoro
Camping Sabbiadoro is een bosrijke camping op slechts 250 meter van het brede strand. De stacaravans zijn nét even anders dan je gewend bent: caravans met een voortent. Het echte kampeergevoel dus, maar met het comfort van een stacaravan. Populaire camping voor Nederlanders, onder andere door het ruime zwembad, de ligging aan zee en de vele schaduwrijke plekken op de camping. Watersporters zitten de hele dag op het strand en je kunt hier ook mooi een keer een boottocht maken. Voor een dagtrip moet je zeker denken aan Venetië.
Vergelijkbare reizen
Aqua
Welkom in hotel Aqua: geniet van de warmte van ons thermische water. Water en de zuiverheid, de vloeibaarheid, de zachte streling ervan is dé inspiratie voor de stijl van dit hotel. De jonge designer ontwierp het interieur met zachte omhullende lijnen, om de vloeibaarheid en gladheid van water te benadrukken. Je wordt hier ontvangen in een ontspannen sfeer, zachte architectuur, bochtige trendy meubels en diffuus licht. Geniet van de twee grote thermische baden, één indoor en één gelegen in het groen. Deze baden worden de meest geliefde horizon van je vakantie. Weet je wat fijn is? De baden staan tot laat in de avond tot je beschikking, je kunt tot 23.00 uur 's avonds relaxen in het heerlijke water. Hotel Aqua wordt omgeven door een oase van bomen en groene weides, uitgerust met ligbedjes, parasols en een tuinhuisje. Voor jullie gemoedsrust: er is ook genoeg plezier voor de kinderen, je vindt er een kleurrijke speeltuin, een babyspeelkamer die goed is uitgerust om nieuwe fantasie avonturen te beleven én je kunt gebruik maken van de liefdevolle zorg van de babysitters (op afspraak) Kun je even samen over grote-mensen-dingen praten, of rustig borrel bij het avondrood. Bij de lunch of het diner in Aquolina Lounge restaurant serveren ze trouwens een zeer uitgebreid buffet en voor de kleintjes: smakelijke baby-menu's en echte snacks voor de jonge fijnproevers. Dus zeker niet geschikt voor alleen stellen, neem gewoon de hele familie mee naar deze baden!
Vanaf € 570.00 | Meer informatie Boek reis |
Tize
Gelegen in 13 hectare dennenbos, niet ver van zee en met de beste faciliteiten: dat is Vakantiepark Tizé. Hier geniet je van de bosrijke natuur, woon je in een vakantiedorp en vind je heel veel activiteiten om aan deel te nemen! Bang voor vakantiepondjes? Dat hoeft niet, trek elke dag wat baantjes in het Olympische 50m. bad en je blijft lekker in shape. Voor de kleintjes is er een direct aansluitend kinderbad aanwezig met een grote rode paddestoelfontein; gegarandeerde waterpret. Kies je voor een dagje strand, of slenteren door Rosolina? Maak dan gebruik van het strandtreintje, deze rijdt elke dag van het vakantiepark naar het strand (bus stop in het dorpje). Op het privéstrand kun je beach-volleyballen en er is een afgesloten kinderspeelplaats en animatie aanwezig. In en rondom het park is ook genoeg te doen, tennissen, voetballen, boogschieten, fitnessen, paardrijden, minigolf en de kinderen vinden vertier in de mini- en juniorclub en in de speeltuin. Tijd om te eten? Dan is het aan jullie om te kiezen voor Ristorante-Pizzeria Tiziano met lokale visspecialiteiten en een goede lijst met wijnen, zelf boodschapjes doen en koken óf lekker grillen en dus de BBQ aanzetten! Oh, bij het restaurant kun je trouwens ook afhalen?wat een opties.
Vanaf € 109.00 | Meer informatie Boek reis |
Sabbiadoro
Camping Sabbiadoro is een bosrijke camping op slechts 250 meter van het brede strand. De stacaravans zijn nét even anders dan je gewend bent: caravans met een voortent. Het echte kampeergevoel dus, maar met het comfort van een stacaravan. Populaire camping voor Nederlanders, onder andere door het ruime zwembad, de ligging aan zee en de vele schaduwrijke plekken op de camping. Watersporters zitten de hele dag op het strand en je kunt hier ook mooi een keer een boottocht maken. Voor een dagtrip moet je zeker denken aan Venetië.
Vanaf € 134.00 | Meer informatie Boek reis |