Sant Angelo Village

Camping Sant'Angelo Village in Cavallino is een uitstekende, groots opgezette camping gelegen tussen populieren en pijnbomen, en slechts door een groenstrook gescheiden van een prachtig zandstrand. Sant' Angelo Village heeft een fantastisch waterpark met ligbedden en een speelweide voor de kleintjes (ligbed circa ? 7,-/ ligbed + parasol circa ? 9,-). Wie echt wil relaxen gaat naar het Parco delle Rose, met een zonneweide en meerdere jacuzzi's. Op slechts een paar kilometer van de camping ligt de levendige badplaats Lido di Jesolo, waar ook 's avonds veel vertier is. Winkeltjes, bars, restaurants, ijssalons, je vindt ze allemaal in Lido di Jesolo. De romantische stad Venetië met het San Marco-plein, de Brug der Zuchten en de Rialtobrug ligt ook niet ver weg. Ga bijvoorbeeld mee met een van de georganiseerde excursies, want als je zo dicht in de buurt bent mag je Venetië eigenlijk niet missen.

Vanaf € 120,00
 
 

Vergelijkbare reizen

Maregolf

Maregolf
TUI.nl

Groene holes, een blauwe zee en een comfortabel hotel aan de Venetiaanse Rivièra. Bij hotel Maregolf kun je rustig vakantie vieren aan de golfbaan, maar met een optie op vertier. Het hotel ligt namelijk in een kalmer stukje van vakantiedorp Lido di Altanea. Je hebt dus zelf de keuze om de gezellige drukte daarvan mee te pikken en gebruik te maken van alle faciliteiten. Voor de kinderen natuurlijk hartstikke leuk want de Nederlandse KIDS' CLUB by TUI FAMILY LIFE zit er ook. In het hotel zelf ontbreekt het je aan helemaal niets. Een fijn zwembad, een ruime kamer en verrukkelijke buffetten. Het strand ligt op slechts 200 meter, maar lopen hoeft niet per se. Een minitreintje rijdt af en aan.

Vanaf € 658.00 Meer informatie Boek reis

Al Graspo De Ua

Al Graspo De Ua
TUI.nl

De locatie van het charmante basic hotel Al Graspo de Ua is perfect: het hotel ligt in een rustige straatje, op steenworp afstand van de wereldberoemde Rialtobrug en het San Marcoplein. Zodra u het hotel uitstapt ben je al bij de Canal Grande. Het hotel is gevestigd in een historisch pand en heeft een 18e-eeuwse inrichting. De kamers zijn basic en zijn sfeervol ingericht. Boothalte Rialto op ca. 15 meter. Een perfect hotel voor mensen die een uitstekende locatie boven luxe en service verkiezen. De airconditioning in het hotel wordt centraal vanuit de receptie geregeld.

Vanaf € 304.00 Meer informatie Boek reis

Ai Mori D'Oriente

Ai Mori D'Oriente
TUI.nl

Al jarenlang een topper in ons aanbod. Deze voormalige 15de eeuwse Venetiaanse villa is omgebouwd tot een smaakvol en gezellig viersterrenhotel. De kamers zijn zeer comfortabel ingericht en van alle gemakken voorzien zoals gratis wifi. Geniet 's ochtends van een uitgebreid ontbijtbuffet alvorens je de stad gaat verkennen. In de bar van het hotel kun je terecht voor een hapje (keuze uit drie pizza's of acht verschillende pasta's) en een drankje. Bij mooi weer is het heerlijk buiten zitten op het terras direct aan de gracht. Hier kun je heerlijk genieten na een drukke dag in Ventië. Het hotel heeft een rustige ligging in de wijk Cannaregio maar toch vlak bij alle bezienswaardigheden van Venetië. De Joodse Ghetto is op slechts 5 minuten lopen van het hotel en de Rialtobrug op slechts 20 minuten lopen. Boothalte Madonna dell'Orto op circa 50 meter. Ieder half uur stopt hier de waterbus, je neemt de oranje lijn. Of vanuit San Marcuola neem je lijn 1.

Vanaf € 315.00 Meer informatie Boek reis