Tenuta Primero

Camping Tenuta Primero in Grado ligt direct aan het strand. Dat is dus voor zon, zee en strandliefhebbers al vast het allerbelangrijkste argument om hier naar toe te komen. Op de camping kun je voor een verfrissende duik zo het zwembad in en heb je altijd al een keer willen surfen? Grijp je kans want hier is een surfschool. Ook kitesurfen kun je hier leren en voor diegenen die liever de onderwaterwereld willen leren kennen is er een duikschool. In het hoogseizoen is hier een animatie team dat er voor zorgt dat de kinderen zich ook buiten het strand en de speeltuin om samen vermaken. En als de kids dan bij het animatie team zijn, dan kun jij misschien wel even relaxen in de whirlpool of naar het beautycenter. Als dat geen verwennerij is?... Naast de camping ligt trouwens een 27-holes golfterrein dus als je even genoeg hebt gedoken of gesurft zien we je daar wel. Ongeveer 300 meter buiten de camping ligt de jachthaven Marina Primero waar je o.a. een disco en winkeltjes vindt. En wil je er een dag op uit? Tsja, Venetië ligt op ongeveer anderhalf uur rijden, dus dat is wel bijna een must. Toch nog een dag met de kids naar een pretpark? Kan ook. Kies dan voor pretpark Gulliverlandia in Lignano Sabbiadoro. En als je dan 's avonds weer terug bent op de camping en geen zin hebt om te koken, ga dan gewoon naar het restaurant op de camping. Over smaak valt niet te twisten, maar we hebben gehoord dat hier echt overheerlijke maaltijden worden geserveerd. Niet verder vertellen?..

Vanaf € 204,00
 
 

Vergelijkbare reizen

Luna

Luna
TUI.nl

Centraal gelegen én op 50 meter van het strand, de promenade met winkeltjes en restaurantjes, is dat nou net wat je altijd zoekt, maar vaak niet vindt? Hotel Luna ligt echt zo ideaal en dan bieden ze ook nog een super volledige All-Inclusive formule. Er is werkelijk voor iedereen wat te doen en wil je niets, dan pak je een boek en vlei je neer op het privéstrand. De kinderen vermaken zich in het game- en speelparadijs en voor de kleintjes is er een keur aan zacht speelgoed. Ze ravotten en spetteren in het zwembad en laten zich vermaken door de animatie. Aan de ouders is natuurlijk ook gedacht, die komen bij met een borrel op één van de lounges en bezoeken een avondje entertainment.

Vanaf € 726.00 Meer informatie Boek reis

Greenvillage Resort

Greenvillage Resort
TUI.nl

Niet zomaar een 4-sterren resort, gelegen in het prachtige mediterrane groen, modern en luxe. Hier geniet je van alles wat Greenvillage Resort in huis heeft. Relaxen en ontspannen, je wordt gepamperd met de excellente service die ze hier bieden. Pak een lekkere lichaamsbehandeling mee en kom tot rust in de spa. Tussendoor onderhoud je af en toe contact met thuis via de gratis wifi. Alle lage gebouwen liggen gezellig rondom de zwembad. De kinderen zie je de hele dag niet terug, ze spartelen en plonsen naar hartenlust, dollen in de speeltuin en doen mee aan alle activiteiten in de miniclub. En samen? Gaan jullie naar het amfitheater op het park voor een diversiteit aan animatie en entertainment. En of dat niet alles is, ga je hier 's avonds ook nog eens je smaakpapillen verwennen in het restaurant met uitstekende typisch Mediterrane keuken.

Vanaf € 548.00 Meer informatie Boek reis

Holiday

Holiday
TUI.nl

Het gemak van een hotel in combinatie met de ruimte van een appartement. Dat zou toch eens een goed idee zijn. Aparthotel Holiday kwam op dat idee en biedt dit nu voor jou aan. Lekker met het hele gezin in een twee kamer appartement, maar op basis van halfpension. Dus geen gedoe met broodjes halen of zelf koken, dat wordt allemaal voor je geregeld. Want ook jij hebt tenslotte vakantie.

Vanaf € 631.00 Meer informatie Boek reis