Villaggio Ai Ginepri
Villaggio Ai Ginepri aan de Venetiaanse Rivièra geeft een knus gevoel. Het is lekker kleinschalig, maar doordat het deel uitmaakt van een groter vakantiedorp, heb je toch alles waar je als gezin met (jonge) kinderen op vakantie blij van wordt. Zoals de KIDS' CLUB by TUI FAMILY LIFE. De appartementsgebouwen staan rond het centrale zwembad en dat is fijn. Zo kun je de kinderen goed in het oog houden terwijl ze lekker vrij rondlopen, spelen en heerlijk spetteren in het kinderbad. Je wilt natuurlijk ook graag naar het strand en de zee. Nou, dat is zo'n 700 meter verderop. Geen zin om zover te lopen? Er rijdt een gratis minitreintje. Wat een feest!
Vergelijkbare reizen
Luna
Centraal gelegen én op 50 meter van het strand, de promenade met winkeltjes en restaurantjes, is dat nou net wat je altijd zoekt, maar vaak niet vindt? Hotel Luna ligt echt zo ideaal en dan bieden ze ook nog een super volledige All-Inclusive formule. Er is werkelijk voor iedereen wat te doen en wil je niets, dan pak je een boek en vlei je neer op het privéstrand. De kinderen vermaken zich in het game- en speelparadijs en voor de kleintjes is er een keur aan zacht speelgoed. Ze ravotten en spetteren in het zwembad en laten zich vermaken door de animatie. Aan de ouders is natuurlijk ook gedacht, die komen bij met een borrel op één van de lounges en bezoeken een avondje entertainment.
Vanaf € 726.00 | Meer informatie Boek reis |
Laguna Village
Camping Laguna Village in Caorle is een fijne familiecamping die alles biedt om de vakantie tot een succes te maken. Er is niet alleen maar een zwembad, maar net even iets meer zoals de jacuzzi's. Natuurlijk is er ook een apart kinderbad en zijn er waterglijbanen. En als de kids zich daar nog niet vermaken hebben we nog het animatie team, dus als je zoon of dochter met een opgeschilderd hoofd om de hoek komt kijken weet je waar het van komt. En dan hebben we nog een mooi goudgeel zandstrand op loopafstand, dus neem ook je flippers en je snorkelspullen mee. Je zit hier op een kilometer of drie van het gezellige stadje Caorle. Op zaterdag is daar een grote markt, misschien leuk om daar eens naar toe te gaan.
Vanaf € 70.00 | Meer informatie Boek reis |
Casa Martini
Casa Martini ligt in een elegant historisch pand uit de 18e eeuw, op loopafstand van het treinstation Santa Lucia in de wijk Cannaregio. Het charmante boutique hotel heeft een sfeervolle ambiance en heeft zestien kamers die allemaal anders zijn ingericht. Bij mooi weer wordt het ontbijt buiten geserveerd op het terras van Casa Martini. Ook binnen zijn er overal kleine zitgedeeltes. De service is van hoog niveau. In de nabije omgeving van het hotel bevinden zich vele restaurants, terrassen en winkels. Boothalte Guglie op circa 100 meter.
Vanaf € 296.00 | Meer informatie Boek reis |