App. Atlantis
Appartementen Atlantis is heerlijk rustig gelegen, maar toch ook erg centraal. Zo kun je zowel het strand van Laganas als het bruisende centrum op loopafstand vinden. Handig, want zo sta binnen een mum van tijd midden in de gezelligheid. Het complex is vrij ruim opgezet en heeft een heerlijk zwembad, met voldoende ligbedjes ernaast. De appartementen zelf zijn netjes en warm ingericht en zijn comfortabel te noemen. Met een mini supermarkt om de hoek kun je ook je dagelijkse boodschapjes eenvoudig halen.
Vergelijkbare reizen
Manthos Appartementen
Zonvakantie Zakynthos - Manthos Appartementen *** Manthos Appartementen is een kleinschalig en sfeervol complex, gelegen in het centrum van Agios Sostis. Het ligt direct aan het strand en op loopafstand van het centrum van Laganas. Vanuit Manthos Appartementen heeft u tal van mogelijkheden om de prachtige omgeving te verkennen. Vanuit Agios Sostis kunt u leuke uitstapjes maken naar de omliggende badplaatsen zoals Zakynthos-stad en de levendige badplaats Laganas. In Laganas vertrekken ook de boottochten naar het voor de kust gelegen eilandje Marathonissi waar de beroemde Caretta zeeschildpadden hun eieren leggen. Boek nu uw zonvakantie naar het zonnige Zakynthos en geniet van al het goeds wat dit groene eiland te bieden heeft!
| Vanaf € 234.00 | Meer informatie Boek reis |
Hotel Porto Koukla Beach - halfpension
Hotel Porto Koukla ligt direct aan het strand en op enkele minuten loopafstand van het gezellige centrum van Agios Sostis. Het heerlijk rustig gelegen hotel beschikt over een schitterende tuin met weelderige begroeiing. Vanaf het zonneterras kijk je bovendien direct uit op zee. Ga ook eens wat drinken op het leuke terras bij de beachbar. De leuke zomerse aankleding van dit terras en het schitterende uitzicht op zee zorgt ervoor dat je hier wel uren zou kunnen zitten. Drink hier de lekkerste Griekse cocktails en geniet van een lange zomeravond op Zakynthos. De gastvrije eigenaar van het complex zorgt regelmatig voor een echt Griekse barbecue en een gezellige avond met livemuziek. Geniet tijdens deze avonden van het lekkerste Griekse eten en drink en dans op de leukste Griekse muziek. Dit zijn avonden die je absoluut niet wilt missen!
| Vanaf € 379.00 | Meer informatie Boek reis |
Louis Plagos Beach
Welkom bij Louis Plagos Beach! Lekker wegdromen in de infinity pool en genieten van prachtige vergezichten. Heerlijke gerechten, verzorgde kamers en de uitstekende service zorgen dat je een vakantie ervaart waar je nog lang aan terugdenkt.
| Vanaf € 783.00 | Meer informatie Boek reis |


