App. Natali

Het complex van Appartementen Natali heeft een hele leuk ligging op het eiland Zakynthos. De appartementen liggen naast de bekende Appartementen Pierros en liggen vrijwel direct aan het strand. Hier kun je heerlijk genieten van de aangename temperaturen en regelmatig een frisse duik in de zee nemen.

Vanaf € 349,00
 
 

Vergelijkbare reizen

Contessa

Contessa
TUI.nl

Hotel Contessa wordt geroemd om het zeer behulpzame en vriendelijke personeel. Zij doen er echt alles aan om jouw verblijf zo geweldig mogelijk te maken. Dit is Griekse gastvrijheid zoals het hoort te zijn. De uitstekende ligging zorgt ervoor dat de winkels, gezellige restaurants en het zandstrand van Argassi te bereiken zijn op loopafstand. Het hotel bestaat uit verschillende gebouwen, gelegen rondom het zwembad met apart kinderbad. De keuken serveert heerlijke en gevarieerde gerechten, maar mocht je 's avonds liever buiten de deur eten, dan is dat natuurlijk ook geen probleem. Het fijne is dat je kunt kiezen uit verschillende verzorgingen, dus er is voor ieder wat wils. Hotel Contessa heet je van harte welkom!

Vanaf € 475.00 Meer informatie Boek reis

Villa Tireda - inclusief huurauto

Villa Tireda - inclusief huurauto
Sunweb Zomer

Via een smal landweggetje dat de bergen door kronkelt, kom je uit bij Secrets Villa Tireda. Drie traditionele handgemaakte stenen villa's die vernoemd zijn naar de drie kinderen van de eigenaar Sakis: Timos, Regilena en Daniel. Het eerste wat je waarschijnlijk opvalt als je aankomt bij de villa's is het uitzicht. Je kijkt hier uit over de azuurblauwe baai, het gebergte en het schildpaddeneiland Marathonissi. Sakis is super vriendelijk en geeft graag een mini rondleiding door je villa. Alles is aanwezig, je hebt zelfs een keuken met vaatwasser en oven, de badkamer heeft vaak een bad en je hebt een privézwembad met kinderbadje die is omgeven door een eigen tuin, super luxe! Vanaf je villa loopt een pad naar het strand waar je in de avond naartoe kunt gaan om te genieten van de ondergaande zon met een lekker drankje. Villa Tireda is ook is een ideaal uitgangspunt om vanuit hier het eiland Zakynthos te verkennen, zeker met de huurauto. Want je wilt natuurlijk wel een plaatje schieten van het beroemde Shipwreck Beach. Op dit strand ligt een scheepswrak dat in 1978 is aangespoeld. Het roestige schip in combinatie met de witte rotsen en het turquoise zeewater maken dit strandje tot het ideale decor voor een prachtige vakantiefoto.

Vanaf € 489.00 Meer informatie Boek reis

App. Maria Mare

App. Maria Mare
Sunweb Zomer

Wat een fantastisch uitzicht hebben we bij Maria Mare! Bijna overal hebben we uitzicht op de uitgestrekte zee, heerlijk. Met 35 appartementen is Maria Mare redelijk kleinschalig. Alle appartementen en studio's hebben een eigen balkon en zijn uiteraard voorzien van kitchenette en een zithoek. Wij vinden hier alles wat we nodig hebben. Het is er sfeervol en vooral erg ontspannen. Voor de appartementen vind je een heerlijk groot zwembad met voldoende ligstoelen en parasols, een gezellig pool-bar, alles omgeven door een mooie tuin. En het aller beste, direct voor de appartementen ligt een (smal) privéstrand. Het is een kiezelstrandje, maar dat maakt de verkoelende duik in de zee er niet minder lekker om! Maria Mare ligt in het rustigere deel van Argassi. Wil je de drukte opzoeken, dan ben je ook zo in het centrum van Argassi met verschillende tavernes en winkeltjes. Op ongeveer 4 kilometer vind je Zakynthos-stad. Leuk om 's avonds rond te slenteren door de straatjes of een hapje te eten.

Vanaf € 299.00 Meer informatie Boek reis