App. Xenos Kamara Beach
In Appartementen Xenos Kamara zit u goed, het strand voor de deur, de winkelstraat achter het complex en er tussen in heerlijk rustig! Ook kunt u van het Griekse zonnetje genieten bij het het leuke zwembad met prachtige uitzichten over de zee. Uw vakantie begint goed hier!
Vergelijkbare reizen
Hotel Bitzaro Grande
Hotel Bitzaro Grande wordt voor het zomerseizoen van 2017 gerenoveerd en vernieuwd. Deze prachtige accommodatie is een heerlijke plek om je welverdiende vakantie door te brengen! Het charmante hotel past prima in de sfeer van het gemoedelijke dorpje Kalamaki. Op loopafstand liggen er winkeltjes en barretjes, maar kun je ook zonnebaden aan het populaire strand van Kalamaki. Iets verder weg kun je ook nog een bezoekje brengen aan Laganas of Zakynthos-Stad. In alle rust geniet je hier van het bijzonder vormgegeven zwembad; door de typisch Griekse elementen in een groene omgeving waan je je in een andere wereld. De hele dag door word je verwend met de verrukkelijke gerechten en exotische drankjes in het restaurant, of door lekkere snacks en drankjes aan de poolbar. Je kunt ook nog de dag afwisselen met een potje tennis, biljarten of een work-out in de kleine fitnessruimte. Daarnaast mag ook het vriendelijke personeel niet overgeslagen worden. Want wat je ook wenst, het vriendelijke personeel staat hier altijd voor je klaar. Of het nu gaat om een extra service of voor een leuke tip, niets is hier teveel gevraagd.
| Vanaf € 529.00 | Meer informatie Boek reis |
Appartement Koukla Mare
Deze verzorgd ingerichte appartementen zijn rustig gelegen en ideaal voor families. Een heerlijke uitvalsbasis om met de auto het mooie Zakynthos te ontdekken.
| Vanaf € 386.00 | Meer informatie Boek reis |
App. Villa Christina
Appartementen Villa Christina ligt haast verscholen, zoveel olijfbomen staan hier in de tuin. Het Griekse plaatje lijkt hier al gelijk helemaal te kloppen. Als dan ook de vriendelijke eigenaar, genaamd Dimitris, je met een brede glimlach opwacht valt alles helemaal op zijn plek: welkom op Zakynthos! En niet zomaar een plek, want de rustige ligging verschuilt bijna het feit dat zowel het strand als het centrum op loopaftsand liggen. Tussen alle planten en bloemen door liggen de 4 gebouwen van Appartementen Villa Christina, waar het heerlijke zwembad absoluut een ideaal middelpunt van is. Ook is er een kleine kiosk waar ze, naast ijsjes en drankjes, lokale producten verkopen zoals wijn en olijfolie. Als je je even wilt terug trekken kun je een goed boek lezen in de leeskamer, waar je in alle rust helemaal kunt opgaan in je verhaal. Voor de kinderen is er tevens nog een speelplaats en met 3 barbecue plekjes heb je zelfs de mogelijkheid om met het hele gezin het eten te bereiden onder de sterrenhemel.
| Vanaf € 289.00 | Meer informatie Boek reis |

